AGD

Żelazko Philips GC 1026/30 EasySpeed

zelazko-philips-gc-1026-30

Żelazko to sprzęt AGD niezbędny w każdym domu. Zepsuło Ci się stare żelazko lub szukasz żelazka na prezent i nie wiesz jaki model kupić? Dziś mamy dla Ciebie propozycję taniego modelu żelazka parowego Philips GC 1026/30 z technologią EasySpeed.

Co to jest technologia Philips EasySpeed?

Na technologię tą składają się 3 rozwiązania, które wpływają na skrócenie czasu prasowania. Po pierwsze jest to specjalnie zaprojektowana końcówka stopy żelazka Triple Precision. Drugim elementem technologii EasySpeed jest ciągły strumień pary, ułatwiający rozprasowanie nawet największych zagnieceń, a trzeci to równomiernie rozłożenie ciepła na całej stopie żelazka.

Philips GC 1026/30 EasySpeed to tanie żelazko, którego cena zależnie od aktualnej promocji wynosi około 100 zł. Oprócz opisanej powyżej technologii EasySpeed żelazko posiada szereg dodatkowych funkcji ułatwiających codzienną pracę. Jest to między innymi system zapobiegający osadzaniu się kamienia, blokada kapania wody czy pionowy strumień pary umożliwiający prasowanie w pionie. Pełną specyfikację tego żelazka Philips znajdziecie na stronie sklepu (link poniżej).

Przejdź do produktu