Bez kategorii

Sukienki Closet

Sukienki koktajlowe Closet London

Wesele przyjaciółki, pierwsza randka, firmowa Wigilia to tylko kilka, pierwszych z brzegu okazji, przy których szczególnie zależy nam na idealnym wyglądzie. Tworząc stylizacje na takie okazje sięgamy zwykle po sukienki koktajlowe czy wieczorowe. A jeśli szukasz akurat takie sukienki dla siebie to chcieliśmy zachęcić Cię do rzucenia okiem na nową kolekcję sukienek koktajlowych brytyjskiej marki Closet London.

Sukienki Closet

ch

Firma ta projektowaniem sukienek zajmuje się już od ponad 20 lat, a kolekcje Closet możecie kupić w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. W Polsce sukienki tej angielskiej firmy dostępne są w jednym z największych sklepów online (link pod tekstem), w którym możecie kupić je z darmową przesyłką. Ostatnia kolekcja sukienek Closet to lekki ukłon w stronę klimatów vintage oraz ich połączenie z tegorocznymi trendami. Nie zabraknie więc sukienek w klasyczne printy na wzory kwiatowe czy grochy, a także klasycznych, rozkloszowanych krojów. A jeśli chcecie obejrzeć te sukienki to zapraszamy do kliknięcia w poniższy link.

Sukienki koktajlowe Closet London
5 (100%) 2
Czytaj więcej
Olej arganowy

Kosmetyki z olejkiem arganowym

Olejek arganowy wytwarzany jest z owoców arganii żelaznej, drzewa które rośnie tylko i wyłącznie w jednym regionie południowego Maroka. Nie bez powodu olej ten zwany jest potocznie „płynnym złotem Maroka”. Do stworzenia zaledwie 1 litra potrzeba około 40 kg owoców i 8 godzin pracy. Olej ten ma bardzo wiele zastosowań zarówno w medycynie jak i kosmetologii. Odpowiada między innymi za obniżenie poziomu cholesterolu, poprawia krążenie i zwiększa naturalną odporność organizmu. Stosowany na skórę wyraźnie ja odmładza, ujędrnia, a także pomaga niwelować niedoskonałości, blizny itd.

Nic więc dziwnego, że kosmetyki pielęgnacyjne z dodatkiem olejku arganowego, stały się sprzedażowym hitem ostatnich lat. Olej arganowy znajdziemy w kremach, balsamach do ciała, odżywkach do włosów, różnych rodzajach serum do skóry, peelingach i masie innych kosmetyków. A jeśli chcecie wypróbować kosmetyków z dodatkiem tego „płynnego złota” to zapraszamy do GALERII.

Kosmetyki z olejkiem arganowym
4.67 (93.33%) 3
Czytaj więcej
7 Cudów Świata

Gry planszowe na prezent – 7 Cudów Świata

7 Cudów Świata to jedna z najczęściej nagradzanych, strategicznych gier planszowych ostatnich lat. Gra ta otrzymała ponad 20 różnych nagród i wyróżnień w krajach Europy Zachodniej i Ameryki. Jest to gra strategiczna, która przenosi nas w czasu antyczne, a jej motywem przewodnim jest rozwój starożytnych cywilizacji. W 7 Cudów Świata może jednocześnie grać od 2 do 7 graczy, a rozegranie jednej partii zajmie nam około 30 minut. Każdy z graczy staje na czele jednej ze starożytnych cywilizacji i dąży do jej rozwoju na kilku polach: gospodarczym, ekonomicznym, militarnym, dyplomatycznym itd. Ważną rolę pełni także budowanie tytułowych cudów świata czyli monumentów, które pozwoliły zapisać się tym cywilizacjom na kartach historii.

Kilka podstawowych zalet gry planszowej 7 Cudów Świata:

  • Unikalna mechanika, dzięki której żaden z graczy nie czeka na swoją kolej. Gracze rozgrywają daną turę jednocześnie dzięki czemu cała partia zajmuje tylko około pół godziny.
  • Proste zasady ale zapewniające zarazem bardzo wiele, różnych dróg prowadzących do zwycięstwa.
  • Gra zapewnia duży poziom interakcji z innymi graczami ale tylko interakcji pozytywnej. Nie niszczymy, walczymy itd.
  • Rozbudowany system handlu z innymi graczami, dzięki któremu możemy wykorzystać ich działania na naszą korzyść

Dzięki prostym zasadom i dynamicznej rozgrywce 7 Cudów Świata to propozycja gry planszowej nie tylko dla zatwardziałych fanów strategii ale w zasadzie dla wszystkich.
Gra planszowa 7 Cudów Świata

Gry planszowe na prezent – 7 Cudów Świata
5 (100%) 2
Czytaj więcej