Dzieci

cel-pal-pingwiny-z-madagaskaru

Gry dla dzieci – Cel! Pal! Pingwiny z Madagaskaru

Skipper, Rico, Kowalski i Szeregowy czyli zwariowana ekipa pingwinów znanych z serii filmów animowanych staje do wyrównanej walki w grze planszowej Cel! Pal! Pingwiny z Madagaskaru. Każdy z graczy, a może być ich minimalnie dwóch, a maksymalnie czterech zajmuje własną lodową wyspę. Naszym zadaniem jest przejęcie wysp innych graczy. W tym celu będziemy musieli na naszej wyspie gromadzić surowce, budować nowe budynki i oczywiście tworzyć naszą własną armię pingwinów.

Pingwiny z Madagaskaru gra

Jeśli Twoje dziecko jest fanem drużyny lekko zwariowanych Pingwinów z Madagaskaru to gra ta powinna je zachwycić. Rekomendowana dolna granica wieku dla tej gry planszowej wynosi 10 lat, oczywiście mogą w nią zagrać również młodsze dzieci konieczna może się okazać jednak pomoc rodziców. A aktualną cenę gry planszowej z Pingwinami z Madagaskaru możecie sprawdzić klikając w poniższy link.

Gry dla dzieci – Cel! Pal! Pingwiny z Madagaskaru
5 (100%) 1
Czytaj więcej
gry-logiczne-logix

Gry logiczne – Logix

Jeśli lubicie logiczne układanki, zagadki i łamigłówki, a do tego lubicie od czasu do czasu zagrać w gry planszowe z przyjaciółmi lub rodzina to mamy propozycję idealną dla Ciebie. Jest to prosta ale wciągająca gra logiczna pod tytułem Logix. Jest ona przeznaczona dla od 2 do 4 graczy, a dolna granica wieku, rekomendowana przez wydawcę gry, to 10 lat.

Na początku rozgrywki każdy z graczy losuje kartę z tajnym kodem, którego nie pokazuje innym graczom. Kod ten to kształt, który musimy następnie ułożyć na planszy z kulek w jednym kolorze. Oprócz tego żeby ułożyć własny kształt musimy też pamiętać o tym aby przeszkadzać innym uczestnikom w ułożeniu ich kodu. Nie wiemy jaki kształt mają ułożyć inni gracze często musimy więc działać na wyczucie i starać się przewidzieć ruchy przeciwników. Kolejną zaletą gry logicznej Logix jest jej przystępna cena. Zależnie od tego czy jest dostępna akurat w promocji czy nie możecie kupić ją w okolicach 30 zł.

Gry logiczne – Logix
5 (100%) 1
Czytaj więcej
termometr-bezdotykowy-beurer

Termometr bezdotykowy Beurer FT 90

Mierzenie temperatury tradycyjnym termometrem może być kłopotliwe szczególnie w przypadku małych dzieci, niemowlaków czy noworodków. Często nie są one w stanie wytrzymać w bezruchu, w niewygodnej dla nich pozycji, kilku minut potrzebnych do wykonania pomiaru. Nieocenione w takich przypadkach są bezdotykowe termometry, które pozwalają na dokładny pomiar temperatury ciała w zaledwie kilka sekund i to bez dotykania ciała. Termometr wystarczy przysunąć do czoła dziecka lub osoby dorosłej i nacisnąć przycisk aby po kilku sekundach otrzymać wynik.

Jednym ze sprawdzonych modeli termometrów bezdotykowych jest Beurer FT 90, za pomocą którego oprócz temperatury ciała możecie zmierzyć również temperaturę na przykład pokarmu dla małego dziecka czy temperaturę pomieszczenia. Oczywiście termometr bezdotykowy Beurer FT 90 równie dobrze sprawdzi się przy mierzeniu temperatury dorosłym. Beurer FT 90 może się więc sprawdzić jako gwiazdkowy prezent nie tylko dla rodziców małych dzieci ale w zasadzie dla każdego. Termometr bezdotykowy dostępny jest aktualnie w promocyjnej cenie, którą możecie sprawdzić po przejściu na stronę sklepu.

Termometr bezdotykowy Beurer FT 90
5 (100%) 1
Czytaj więcej
gry-dla-3-latkow-kot-w-worku

Gry dla 3 latków – Kot w worku

Wydawnictwo Granna, które ma na swoim koncie bogaty dorobek edukacyjnych gier planszowych dla najmłodszych dzieci, przygotowało serię planszówek „Gry i zabawy Smoka Obiboka”. W ramach tej serii dostępne są gry planszowe dla dzieci w wieku przedszkolnym, czyli od 3 roku życia. Gry te pomagają przedszkolakom poznawać świat, hołdując starej zasadzie – baw się i ucz. Gra Kot w worku przeznaczona jest właśnie dla dzieci w wieku od lat 3 do lat 8, jednocześnie w zabawie może wziąć udział od 1 do 6 graczy.

Gry planszowe dla 3 latków

Gra Kot w worku polega na rozpoznawaniu określonych kształtów. Specjalne żetony, wykonane z twardej tektury, umieszczane są w woreczku, dziecko losuje żeton i jeszcze w woreczku musi rozpoznać dotykiem co przedstawia. Jeśli dobrze odgadnie kształt żetonu umieszcza go na planszy w określonym miejscu. Gra jest nieskomplikowana, dostarcza jednak maluchom dużo zabawy. Wszystkie elementy wykonane są solidnie i dużą dbałością o szczegóły. Grę Kot w worku możecie więc spokojnie kupić też jako prezent dla dziecka znajomych czy rodziny.

Gry dla 3 latków – Kot w worku
4 (80%) 1
Czytaj więcej
zabawki-do-kapieli

Zabawki do kąpieli dla niemowlaków

Kąpiel to dla niemowlaków ważny zabieg higieniczny ale często również relaksująca czynność, pozwalająca na stworzenie dodatkowe więzi z rodzicami. Wiele niemowlaków czerpie z kąpieli mnóstwo radości, środowisko wodne było dla nich bowiem naturalne przez kilka miesięcy w brzuchu matki. Zabawki do kąpieli to świetna opcja zarówno dla dzieci, które lubią się kąpać jak i dla niemowlaków, które za kąpielami nie przepadają. W przypadku tych pierwszy kąpiel będzie jeszcze większą zabawą, a ruszające się i strzelające wodą zabawki będą dostarczały dodatkowych bodźców rozwojowych. W przypadku dzieci, które kąpieli nie lubią zabawki takie mogą odwrócić ich uwagę i sprawić że maluchy pokochają pluskanie w wannie.

Zabawki kąpielowe Fisher Price

Zabawek kąpielowych dla niemowlaków nie mogło zabraknąć w ofercie marki Fisher Price. Widoczny na zdjęciu zestaw do kąpieli to jedna z tańszy tego rodzaju zabawek oferująca jednak wiele możliwości. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia i składa się z aż 6 zabawek, które można łączyć na różne sposoby. Część zabawek możemy przymocować do ściany wanny, na odpowiednim dla dziecka poziomie, a inne służą do nalewania czy cedzenia wody. Po zakończonej kąpieli zabawki wystarczy opłukać i odłożyć do osuszenia.

Zabawki do kąpieli dla niemowlaków
5 (100%) 1
Czytaj więcej
kto pozmywa

Gry dla 6 latków – Kto pozmywa

Kiedy ze stołu zniknie ostatni kęs pysznego obiadu zapada cisza, a w powietrzu wisi niewypowiedziane pytanie „Kto pozmywa?”. Ta szybka i dynamiczna ale zarazem bardzo prosta gra planszowa dla całej rodziny, pozwoli rozstrzygnąć ten dylemat bez kłótni. Zasady są naprawdę banalne i gra sprawdzi się świetnie dla młodszych dzieci. W „Kto pozmywa” może grać jednocześnie od 2 do 4 graczy, a jedna partia zajmie nam zaledwie około 15 minut. Dużym atutem jest również niska cena tej gry planszowej, możecie ją kupić już za niecałe 20 złotych. Jeśli więc szukacie taniej planszówki dla dzieci zapraszamy do kliknięcia w link pod tekstem.

Dobre gry planszowe dla 6 latków

Rekomendowana przez twórców tej gry planszowe, dolna granica wieku to 6 lat. Gra „Kto pozmywa” ze względu na proste zasady i bardzo duży poziom interakcji sprawdzi się świetnie właśnie w przypadku najmłodszych graczy. Chociaż również rodzice mogą od czasu do czasu zagrać w ramach zabawnego przerywnika.

Gry dla 6 latków – Kto pozmywa
5 (100%) 1
Czytaj więcej
szczeniaczek-uczniaczek

Zabawki dla niemowlaka – Fisher Price Szczeniaczek Uczniaczek

W okresie przedświątecznym wielu z nas szuka zabawek na prezent dla dzieci w różnym wieku. Często jednak trudno nam się odnaleźć w gąszczu dostępnych produktów. W czasie tego gorącego zakupowego okresu przedstawimy Wam kilka propozycji na prezenty dla dzieci w różnym wieku. A dziś zabawka, którą możecie z powodzeniem kupić dla niemowlaka już od 6 miesiąca życia. A jest to Szczeniaczek Uczniaczek sprawdzonej firmy Fisher Price.

„Poziomy nauki” – zabawki rosną razem z dzieckiem

Nowy Szczeniaczek Uczniaczek to ulepszona wersja klasycznej, znanej zabawki Fisher Price. Nowością jest technologia „Poziomy nauki”, która sprawia że zabawka „rośnie” wraz z dzieckiem i oferuje mu coraz bardziej rozwijające i dopasowane do jego wieku zabawy. W zabawce Szczeniaczek Uczniaczek znajdziecie 3 poziomy zabawy. Dla 6 miesięcznego dziecka jest to odpowiadanie dźwiękami i słowami na dotykanie zabawki. Dzieci w wieku jednego roku Szczeniaczek Uczniaczek zachęca do wykonywania prostych zadań. Natomiast starszym dzieciom od 18 miesiąca życia oferuję pobudzającą wyobraźnię zabawę w naśladowanie. Tak więc kupując taką zabawkę dla półrocznego dziecka zapewnicie mu zabawę na długie miesiące. A w związku z przedświątecznym okresem zabawka dostępna jest aktualnie w promocyjnej cenie, którą możecie sprawdzić klikając w znajdujący się poniżej odnośnik.

Zabawki dla niemowlaka – Fisher Price Szczeniaczek Uczniaczek
5 (100%) 1
Czytaj więcej
znikopis

Prezent dla 3 latka – Znikopis

Znikopis to zabawka, którą wielu z Was może pamiętać jeszcze ze swojego dzieciństwa. Jest to specjalna tabliczka zaopatrzona w rysik, którym możemy po niej rysować. Wykonany rysunek możemy usunąć jednym ruchem robiąc miejsce na kolejne dzieło. Znikopis może służyć nie tylko do rysowania, będzie to także świetna pomoc do nauki pisania czy liczenia. Jest to zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od lat 3, jeśli więc szukacie prezentu dla czy 3 czy 4 latka to zapraszamy do sklepu. Ze względu na swoją niewielką cenę znikopis może być drobnym upominkiem na Mikołajki lub nawet prezentem, który kupujemy dziecku bez okazji. Widoczny na zdjęciu znikopis wykonany jest z dobrej jakości plastiku w żywych kolorach. Pole do rysowania ma wymiary 10 x 14 cm, zabawka posiada również wygodny uchwyt, dzięki któremu dziecko może ją ze sobą zabrać do samochodu czy na spacer.

Prezent dla 3 latka – Znikopis
5 (100%) 1
Czytaj więcej
gra-planszowa-co-slychac-na-farmie

Gry dla 6 latków – Co słychać na farmie?

Dobry refleks, spostrzegawczość i umiejętność liczenia to trzy podstawowe rzeczy, które pomogą Ci w rozgrywce w „Co słychać na farmie?”. Gra ma proste zasady ale również dużą dawkę humoru. W celu zdobycia punktów musimy jak najszybciej odnaleźć określone zwierzę, występujące w określonej liczbie i wydać jego odgłos. Małe dzieci grające w „Co słychać na farmie?” uczą się dzięki tej grze szybkiego liczenia, a także poznają różne zwierzęta hodowlane i to jakie odgłosy wydają.

Gry planszowe dla 6 latków

Dolna, rekomendowana przez wydawcę, granica wiekowa dla graczy w „Co słychać na farmie?” to 6 lat. Oczywiście nie oznacza to, że w grę nie może zagrać również starsze rodzeństwo czy rodzice. Ta gra planszowa ukazała się w serii „Dobra gra w dobrej cenie”. Wydawnictwo Egmont proponuje w tej serii gry, które nie tylko kupicie już za kilkanaście złotych, ale które sprawdzą się również jako świetna rozgrywka dla całej rodziny.

Gry dla 6 latków – Co słychać na farmie?
4.5 (90%) 2
Czytaj więcej
Strona 1 z 1512345...10...Ostatnia »