Nianie elektryczne – przegląd

cyfrowe nianie przegląd

W dzisiejszych czasach elektryczna niania to obowiązkowe „must have” przyszłych rodziców. Nie ma wątpliwości, że ułatwiają one opiekę i zwiększają bezpieczeństwo niemowlaków. Obecnie nianie wyposażone są w wiele przydatnych funkcji pozwalających monitorować dzieci podczas snu jak: kamery na podczerwień, monitory oddechu, pomiar temperatury w pomieszczeniu, gdzie przebywa dziecko i wiele innych. Ciężko się jednak zdecydować, jaką nianię wybrać. Tym bardziej, że często nie jest to mały wydatek. Przygotowaliśmy zatem mały przegląd elektrycznych niań w różnych poziomach cenowych.

Niania video MOTOROLA MBP 421
Pierwsze urządzenie to bezprzewodowa niania marki Motorola, która składa się z mikrofonu i kamery do umieszczenia w pokoju dziecka oraz odbiornika z głośnikiem i ekranem LCD dla opiekuna. Niania ma zasięg 250 metrów.

niania-video-motorola-mbp-421

Angelcare, Cyfrowa niania video, AC1120
Kolejna propozycja to niania marki Anglecare, która zapewnia wysokiej jakości obraz i dźwięk. Niania Anglecare wyposażona jest w kamerę na podczerwień, umożliwia ona podgląd dziecka nawet w ciemności. Kolejną zaletą jest funkcja walkie-talkie pozwalająca na rozmowę z dzieckiem. Dodatkowo wyposażona jest w termometr, który mierzy poziom temperatury w pokoju dziecka i w razie zbyt wysokiej lub niskiej temperatury włączy alarm. Zasięg niani to 200 metrów.
angelcare-cyfrowa-niania-video-ac1120

Miniland, Cyfrowa niania elektroniczna z wielofunkcyjnym ekranem
Ostatnia najdroższa w naszym zestawieniu niania elektryczna wyposażona jest między innymi w 4-pozycyjny zoom, kamerę na podczerwień, komunikację na zasadzie walkie-talkie. Do zestawu można podłączyć 4 kamery, a niania jest kompatybilna z Windows XP; Windows 7; Mac OX 10.0-10.7. Zasięg niani to 300 metrów.

miniland-cyfrowa-niania-

Więcej cyfrowych niań znaleźć można w naszym pasażu.

Przejdź do produktu