Prezent dla przyszłej mamy – torba do wózka

Jak wybrac torbe do wozka

Nawet krótkie wyjście z domu z małym dzieckiem wiąże się z koniecznością zabrania ze sobą mnóstwa rzeczy. Pieluszki, nawilżane chusteczki, ubranka na zmianę, mleko czy zabawki to tylko kilka z nich. Prawie każda mama zaopatruje się w związku z tym w tak zwaną torbę do wózka, która pomieści te wszystkie drobiazgi. Dziś zastanowimy się nad tym jak wybrać idealną torbę do wózka i na co zwrócić uwagę przy jej zakupie.

Jak wybrać torbę do wózka

Oto kilka rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę przy zakupie torby do wózka.

  • Ciężar – to jeden z podstawowych czynników, torba do wózka powinna być lekka gdyż często będziemy ją nosić w ręku czy na ramieniu. A przyczepiona do wózka też nie powinna go nadmiernie obciążać.
  • Pojemna i praktyczna – to może trochę ogólne określenia ale chodzi o to, że torba do wózka powinna mieć praktyczne i wygodne w użyciu przegródki i kieszonki. Bardzo przydają się także kieszonki termiczne, w których możemy schować ciepłe mleko czy inny napój.
  • Materiał – z którego jest wykonana torba powinien być przede wszystkim wytrzymały i łatwy w czyszczeniu.
  • Uchwyt do wózka – przy zakupie zwróćcie uwagę na system mocowania torby do wózka. Jeśli torbę kupujecie w sklepie stacjonarnym warto zabrać tam nasz wózek i sprawdzić to w praktyce.
  • Kieszonka na przewijak – torba powinna mieć zewnętrzną, dużą kieszonkę, w której łatwo schowamy składany, tak zwany turystyczny przewijak. Będzie to często pierwsza rzecz, po którą będziemy sięgać do torby także warto mieć do niej łatwy dostęp.

Mamy nadzieję, że te kilka prostych rad pomoże wybrać Wam idealną torbę do wózka. A kilka sprawdzonych modeli takich toreb znajdziecie klikają w link poniżej.

Przejdź do produktu