Gry

Battlefield 1 – nowy FPS z I Wojny Światowej!

Battlefield 1

Kolejne odsłony najbardziej znanych gier FPS przenoszą nas coraz dalej w przyszłość, prezentując futurystyczne uzbrojenie i technologię. Twórcy nowej gry FPS Battlefield 1 postanowili jednak, na przekór temu trendowi, przenieść graczy na pola bitew pierwszej Wielkiej Wojny.

Gra oferuje epicką kampanię na jednego gracza, w które wcielimy się w rolę kilku różnych postaci rzuconych na fronty I Wojny Światowej. Weźmiemy udział w najważniejszych wydarzeniach tego konfliktu, a walczyć będziemy przy pomocy charakterystycznego dla I Wojny Światowej uzbrojenia. Jak to jednak bywa z grami z serii Battlefield, trzon zabawy stanowić będzie trym multiplayer, w którym jednocześnie walczyć będzie aż 64 graczy.

Premiera gry wyznaczona jest na 21 październik 2016 roku, grę można jednak kupić już teraz na zasadzie preorder. Gra Battlefield 1 dostępna jest w wersji na komputery PC i konsole nowej generacji Xbox One i Playstation 4. Dostępne wersje, zarówno pudełkowe i cyfrowe znajdziecie klikają w umieszczony niżej link.

Przejdź do produktu