Gry dla dzieci – Ucieczka: Świątynia Zagłady

Ucieczka Świątynia Zagłady

Zwykle rozgrywka w grach planszowych podzielona jest na tury, w których poszczególni gracze w ustalonej kolejności, wykonują swoje ruchy. Jednak w grze planszowej Ucieczka: Świątynia Zagłady, autorze odeszli od tego schematu tworząc kooperacyjną grę planszową w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że wszyscy gracze działają w tym samym czasie, na rzecz osiągnięcia wspólnego celu.

W przypadku gry Ucieczka: Świątynia Zagłady jest ściągnięcie klątwy z pradawnej świątyni i ucieczka. Aby tego dokonać gracze będą musieli aktywować magiczne kamienie w poszczególnych komnatach świątyni. Kolejna ciekawostka wyróżniająca tą grę planszową to dołączona na płycie CD ścieżka dźwiękowa, odmierzająca czas gry. Na ucieczkę ze świątyni mamy tylko 10 minut, a czas ucieka nie ubłagalnie. Jeśli nie macie odtwarzacza DVD ścieżkę dźwiękową możecie pobrać online w formacie MP3. Jeśli w ogóle nie macie możliwości odtworzenie muzyki licznik czasu zastąpi nam klepsydra.

Ucieczka: Świątynia Zagłady to gra planszowa zawierająca kilka naprawdę nowatorskich i oryginalnych rozwiązań. Jednocześnie w zabawie może brać udział od 1 do 5 graczy, a rekomendowana, dolna granica wiekowa to 8 lat.

Przejdź do produktu