Gry na imprezę – Munchkin

Munchkin

Munchkin to imprezowa gra karciana, która z naprawdę dużym przymrużeniem oka podchodzi do tematyki fantasy. Znajdziecie tu więc pełne potworów lochy, dzielnych bohaterów, starożytne smoki, a wszystko to doprawione bardzo dużą dawką humoru. Głównym celem gry jest pokonanie wszystkich potworów i zdobycie potężnych, magicznych artefaktów jak na przykład Hełm Napalonego Dona, Buty Z Kopa czy Magiczna Laska Napalmu. Również potwory występujące w grze Munchkin noszą zabawne, prześmiewcze nazwy.

Munchkin gra

O co w skrócie chodzi w grze karcianej Munchkin? Jest to swojego rodzaju parodia gier RPG fantasy tak więc każdy gracz zaczyna z pierwszopoziomową postacią, a dzięki specjalnym kartom losuje jej rasę, profesję oraz dostępny ekwipunek. Wygrywa ten z graczy, który jako pierwszy zdobędzie 10 poziom. Możemy to osiągnąć poprzez zabijanie kolejnych potworów lub poprzez gromadzenie złota za znalezione skarby. Przez całą drogę do upragnionego 10 poziomu będzie nam towarzyszył absurdalny humor i salwy śmiechu.

Munchkin dodatki

Oprócz zestawu startowego do gry Munchkin ukazało się również kilkanaście różnych dodatków. Zawierają one dodatkowe karty potworów czy magicznych przedmiotów, które mogą wykorzystać Twoi herosi. Wiele z tych zestawów dodatkowych możecie obejrzeć klikając poniższy link do strony produktu.

Przejdź do produktu