Gry na konsole na prezent świąteczny

Gry na konsole na prezent

Dla każdego fana elektronicznej rozrywki gra to dobry prezent pod choinkę musi być to jednak gra, która spełni jego oczekiwania. Jeśli sam niewiele wiesz o grach na konsole przygotowaliśmy dziś dla Ciebie mini przewodnik po najświeższych nowościach i gorących tytułach, które warto rozważyć jako gwiazdkowy prezent. Większość opisywanych przez nas gier dostępnych jest na konsole nowej generacji PlayStation 4 oraz Xbox One ale również na komputery PC.

Dragon Age Inkwizycja Pierwszy tytuł na naszej mini liście najlepszych gier na prezent to długo oczekiwana nowa odsłona serii Dragon Age. Trzecia część cyklu Dragon Age: Inkwizycja to wysokobudżetowa produkcja, która na pewno spodoba się każdemu fanowi fantasy i gier RPG.

assassin-s-creed-unity Druga gra na konsole w naszym zestawieniu to Assassins Creed Unity, kolejna już cześć kultowej serii Assassins Creed, która tym razem przeniesie nas do XVIII wiecznego Paryża, gdzie będziemy mogli wziąć udział w wydarzeniach Rewolucji Francuskiej. Jak zwykle w grach z tej serii czeka nas ogromna dawka, dynamicznej akcji, walki, pościgów itd.

far-cry-4 Ostatnia propozycja gry na prezent to coś dla fanów dobrych strzelanek. Gra Far Cry 4 ponownie przeniesie nas w egzotyczne regiony świata. Tym razem będzie to fikcyjne państwo Kyran, leżące w Himalajach, w którym wybucha wojna domowa. Oczywiście trafimy w sam środek tego konfliktu, a nasze poczynania przyczynią się do jego zakończenia.

Przejdź do produktu