Gry

Gry planszowe – Kajko i Kokosz: Przygody Wojów

Kajko i Kokosz gra planszowa

Już całe pokolenia młodych polaków wychowały się na komiksach z Kajko i Kokoszem. Przygody dwóch sympatycznych, słowiańskich wojów bawią nas już od lat, a komiksy te doczekały się wielu kolejny wydań, a także adaptacji w postaci gry komputerowej i gier planszowych.

Kajko i Kokosz gra

Kajko i Kokosz: Przygody Wojów to jedna z dwóch gier planszowych oparta na tej serii komiksów. W grze znajdziecie oczywiście mnóstwo oryginalnych grafik, znanych z kart komiksu. Przygody Wojów to gra rodzinna, stworzona z myślą o wspólnej zabawie, z młodszymi członkami rodziny. Dolna, rekomendowana granica wieku w przypadku gry planszowej Kajko i Kokosz: Przygody Wojów wynosi 8 lat.

W grze tej możemy objąć kontrolę nad jednym z 12 bohaterów znanych z komiksów Kajko i Kokosz. Naszym zadaniem będzie wyruszanie na różne wyprawy i zdobywanie skarbów, również znanych z kart serii. Przyjdzie nam więc poszukiwać na przykład latającego kufra, świętego kołacza czy złotego rogu. Rozegranie jednej partii w Kajko i Kokosz: Przygody Wojów zajmie nam tylko około 20 minut, a gra przeznaczona jest dla 2 do 5 graczy.

Przejdź do produktu