Gry

Gry planszowe – Runewars

Runewars

Runewars to gra planszowa, która ponownie przeniesie nas do barwnego świata fantasy Terrinoth, dobrze znanego już tym, którzy grali w gry fantasy Descent czy Runebound. Tym razem gracze będą mogli spróbować swoich sił w klasycznej grze strategicznej.

Strategiczna gra fantasy

W Runewars może grać jednocześnie od 2 do 4 osób, każda z nich stanie na czele fantastycznego imperium zamieszkanego przez inną rasę. Naszym celem będzie zdobycie świętych smoczych run i zjednoczenie całej krainy pod naszym sztandarem. Aby tego dokonać gracze będą między innymi werbować armie i specjalnych bohaterów, zdobywać surowce, wykonywać specjalne misje i podbijać kolejne obszary. Jest to bardzo rozbudowana, strategiczna gra planszowa na rozegranie jednej partii powinniście więc zarezerwować sobie około 3 godzin.

Gry planszowe fantasy z figurkami

Na uwagę zasługuje również bardzo staranne i robiące wrażenie wykonanie wszystkich elementów gry. W pudełku z Runewars znajdziecie między innymi ponad 190 pięknych figurek reprezentujących różne fantastyczne wojska, potwory i bohaterów. A także setki kart i żetonów opatrzonych pięknymi grafikami, wprowadzającymi nas w klimat gry. A jeśli chcecie zobaczyć czy gra Runewars nie jest akurat dostępna w promocji to zapraszamy do kliknięcia w poniższy odnośnik.

Runewars gra planszowa

Przejdź do produktu