Gry

Gry strategiczne – Wojna Narodów

Wojna Narodów

Wojna Narodów to strategiczna gra planszowa, przeznaczona dla 1 do 5 graczy, i nawiązująca do klasyka wśród gier komputerowych – serii Cywilizacja. Każdy z uczestników staje na czele jednej z cywilizacji i dba o jej rozwój od czasów starożytnych aż do wybuchu I Wojny Światowej. Akcja gry planszowej Wojna Narodów obejmuje więc cztery różne epoki: Starożytność, Średniowiecze, Renesans i okres Rewolucji przemysłowej. Każda z epok podzielona jest dodatkowo na 2 rundy, w których każdy z graczy może wykonać określone akcje.

O naszą cywilizację musimy zadbać na kilku różnych płaszczyznach, gracze muszą zbudować silną gospodarkę i zapewnić odpowiednią ilość pożywienia dla mieszkańców swoich Państw. Dodatkowo musimy zadbać oczywiście o bezpieczeństwo wewnętrzne i zewnętrzne. Bardzo ważne jest również gromadzenie tak zwanego Dziedzictwa Narodowego symbolizowanego przez specjalne księgi.

Lubisz gry strategiczne?

W trakcie rozgrywki gracze będą zdobywać ale również tracić punkty zwycięstwa, a ich suma zdecyduje na końcu o tym kto wygra. Gra planszowa Wojna Narodów to pełnokrwista, rozbudowana strategiczna gra, w której znajdziecie mnóstwo kart, żetonów, znaczników itd. Rozegranie jednej partii zajmie nam około 2 godzin, a czas ten może się wydłużyć przy większej ilości graczy. A jeśli chcecie sprawdzić aktualną cenę tej gry planszowej to zapraszamy do kliknięcia w link do strony produktu.

Gra planszowa Wojna Narodów

Przejdź do produktu