Prezent na Walentynki dla gracza – Dying Light

Dying Light

Jeśli Twoja ukochana osoba, dla której szukasz prezentu na Walentynki, jest zapalonym graczem to mamy dziś dla Ciebie propozycję, na prezent który może się jemu lub jej spodobać. 30 stycznia, czyli 2 tygodnie przed Walentynkami, odbędzie się premiera długo oczekiwanej gry Dying Light, polskiego studia Techland.

Jest to gra action survival, w której gracze będą musieli przetrwać w zniszczonym i opanowanym przez krwiożercze zombie mieście. Za dnia poszukujemy przydatnych surowców czy broni, natomiast po zapadnięciu zmroku naszym jedynym zadaniem jest przeżyć. Nastrojowa i wyjątkowo dopracowana gra Dying Light, będzie świetnym prezentem dla każdego gracz, który lubi takie klimaty. Gra ta dostępna będzie na komputery PC, a także konsole XboxOne i PS4. A jeśli dysponujecie dużym budżetem na walentynkowy prezent to możecie pomyśleć o Edycji Kolekcjonerskiej Dying Light, która zawiera mnóstwo dodatków i gadżetów.

Dying Light oraz inne ciekawe gry na komputery i konsole znajdziecie także na stronach naszego internetowego pasażu, do którego link zamieściliśmy poniżej.

Dying Light edycja kolekcjonerska

Przejdź do produktu