Imprezy

Aparat na imprezę

Fuji Instax Mini 8 – aparat na imprezę

Aparaty do zdjęć natychmiastowych przez wiele lat znaliśmy tylko z amerykańskich filmów. Tak zwane „polaroidy” (potoczna nazwa od marki, która rozpropagowała tego typu aparaty), to aparaty które pozwalają na otrzymanie zdjęcia już chwilę po jego zrobieniu. Aparat Fuji Instax Mini 8 jest bardzo prosty w obsłudze i dostępny w 5 różnych kolorach. Do robienia zdjęć będziemy potrzebowali specjalnych wkładów Instax mini, których jeden komplet (10 szt = 10 zdjęć) znajduje się w komplecie z aparatem. Aparat Fuji Instax Mini 8 posiada także wbudowaną lampę błyskowa i 4 stopnie regulowanej jasności.

Aparat na imprezę

Fuji Instax Mini 8 nie jest na pewno sprzętem dla profesjonalnego fotografa. Może być natomiast świetnym gadżetem na imprezę czy wypad z przyjaciółmi. Zdjęcie otrzymujemy praktycznie natychmiast, mają one swój niepowtarzalny urok i mogą być świetną pamiątką. A jeśli chcecie sprawdzić cenę tego aparatu do zdjęć natychmiastowych to zapraszamy do kliknięcia w poniższy link.

Fuji Instax Mini 8 – aparat na imprezę
4 (80%) 1
Czytaj więcej
Gry na imprezę Koncept

Gry na imprezę – Koncept

Koncept to ciekawa i idealna na imprezę czy większe spotkania gra planszowa, która jest swojego rodzaju wariacją popularnych Kalamburów. Jednak w przeciwieństwie do Kalamburów w grze Koncept nie możecie ani nic mówić, ani rysować ani pokazywać za pomocą gestów. W grze Koncept mamy do dyspozycji planszę z kilkudziesięcioma symbolami, przy symbolach tych kładziemy różnokolorowe znaczniki. Wskazujemy tym samym zgadującym do jakich kategorii (głównej i dodatkowych) należy hasło, które próbujemy im podpowiedzieć.

Gry planszowe dla dużej liczby graczy

W planszówkę Koncept może grać jednocześnie aż 12 osób, dzięki temu gra ta sprawdza się idealnie na imprezach i potrafi rozruszać każde towarzystwo. Szybka i dynamiczna rozgrywka daje dużo zabawy i sprawia, że uczestnicy zabawy się nie nudzą. Gra sprawdzi się również w każdym towarzystwie dzięki trzem poziomom trudności haseł. W przypadku najniższego z nich w Koncept możecie grać już z dziećmi w wieku od 10 lat.

Gry na imprezę – Koncept
5 (100%) 2
Czytaj więcej
Munchkin

Gry na imprezę – Munchkin

Munchkin to imprezowa gra karciana, która z naprawdę dużym przymrużeniem oka podchodzi do tematyki fantasy. Znajdziecie tu więc pełne potworów lochy, dzielnych bohaterów, starożytne smoki, a wszystko to doprawione bardzo dużą dawką humoru. Głównym celem gry jest pokonanie wszystkich potworów i zdobycie potężnych, magicznych artefaktów jak na przykład Hełm Napalonego Dona, Buty Z Kopa czy Magiczna Laska Napalmu. Również potwory występujące w grze Munchkin noszą zabawne, prześmiewcze nazwy.

Munchkin gra

O co w skrócie chodzi w grze karcianej Munchkin? Jest to swojego rodzaju parodia gier RPG fantasy tak więc każdy gracz zaczyna z pierwszopoziomową postacią, a dzięki specjalnym kartom losuje jej rasę, profesję oraz dostępny ekwipunek. Wygrywa ten z graczy, który jako pierwszy zdobędzie 10 poziom. Możemy to osiągnąć poprzez zabijanie kolejnych potworów lub poprzez gromadzenie złota za znalezione skarby. Przez całą drogę do upragnionego 10 poziomu będzie nam towarzyszył absurdalny humor i salwy śmiechu.

Munchkin dodatki

Oprócz zestawu startowego do gry Munchkin ukazało się również kilkanaście różnych dodatków. Zawierają one dodatkowe karty potworów czy magicznych przedmiotów, które mogą wykorzystać Twoi herosi. Wiele z tych zestawów dodatkowych możecie obejrzeć klikając poniższy link do strony produktu.

Gry na imprezę – Munchkin
4.67 (93.33%) 3
Czytaj więcej
Gra planszowa Tajniacy

Gry na imprezę – Tajniacy

Tajniacy to imprezowa gra dla 2 do 8 osób, które wcielają się w role, tytułowych agentów wywiadu. Gracze podzieleni są na dwie drużyny dowodzone przez szefów wywiadów, w każdej turze szef przekazuje swojej drużynie jedno tajne hasło dzięki, któremu mogą oni powiązać ze sobą kryptonimy agentów. Zadaniem drużyny jest domyślić się, które kryptonimy należą do ich drużyny, a które do drużny przeciwnej. Dodatkowo pod jednym kryptonimów kryje się zabójca, co dodaje grze pikanterii. Dzięki zastosowaniu w grze aż 400 różnych kryptonimów i 40 haseł-kluczy, każda rozgrywka w Tajniaków będzie inna. Jest to świetna gra na imprezę, a w 2015 roku otrzymała szereg wyróżnień w kategoriach „gra rodzinna” i „gra imprezowa”. Zajęła też drugie miejsce w kategorii „gra roku”. A jeśli chcecie to cenę tej gry na imprezę możecie sprawdzić klikając poniższy link.

Gry na imprezę – Tajniacy
4.5 (90%) 2
Czytaj więcej
Palenisko ogrodowe Landmann

Palenisko ogrodowe Landmann

Wykonany ze stali nierdzewnej kosz paleniskowy to idealny sposób na to aby cieszyć się ogniskiem we własnym ogrodzie bez towarzyszącego mu zwykle bałaganu, wypalonej ziemi itd. Palenisko ogrodowe Landmann wykonane zostało w kształcie kuli o średnicy około 90 cm. Drobna siatka chroni nas przed pryskającymi iskrami, przepuszczając jednak całe ciepło dawane przez płomienie. Na spodzie paleniska znajduje się natomiast emaliowana misa, którą po wygaśnięciu ognia możemy łatwo opróżnić z popiołu. Tego rodzaju palenisko może być ciekawym punktem każdej imprezy w ogrodzie i pozwoli Wam się cieszyć ciepłem i widokiem ogniska bez dodatkowych zniszczeń w ogrodzie. A cenę i dokładną specyfikację tego paleniska możecie sprawdzić klikając poniższy link.

Palenisko ogrodowe Landmann
4.67 (93.33%) 3
Czytaj więcej
Spray na komary Foresta

Foresta spray na komary

Chmary natrętnych komarów potrafią skutecznie zepsuć nie tylko wycieczkę do lasu czy na ryby ale nawet przyjęcie w ogrodzie czy wakacje w tropikach. Warto więc w takich przypadkach zaopatrzyć się w odpowiedni środek odstraszający te owady. Skutecznym i silnym środkiem przeciw komarom jest spray Foresta o wysokim stężeniu środka DEET wynoszącym aż 30%. Jest to powszechnie stosowany środek odstraszający komary, który opracowany został przez armię amerykańską i stosowany jest już od kilkudziesięciu lat. W sprayu Foresta oprócz DEET zastosowano także drugi środek IR3535, dzięki temu spray zapewnia aż do 12 godzin ochrony. Jeśli chcecie stosować ten lub inny środek na komary koniecznie przeczytajcie najpierw instrukcję jego użytkowania, a także sprawdźcie czy mogą stosować go małe dzieci. A więcej o sprayu na komary Foresta przeczytacie klikając link pod tekstem.

Foresta spray na komary
4.67 (93.33%) 3
Czytaj więcej
Palenisko ogrodowe

Palenisko ogrodowe – czyli ognisko bez bałaganu

Chyba każdy z nas lubi czasem posiedzieć przy ognisku, a spoglądanie w ogień ma w sobie coś pierwotnego i hipnotyzującego. Jeśli jednak mamy pieczołowicie zaplanowany i wypielęgnowany ogród, nie zawsze znajdzie się w nim miejsce na ognisko. Idealnym rozwiązaniem może być palenisko ogrodowe, które pozwoli nam się cieszyć ciepłem ogniska, bez towarzyszącego mu zwykle bałaganu. Paleniska takie mają zwykle postać wykonanego ze stali kosza, który możemy przenieść w dowolne miejsce ogrodu i rozpalić w nim ogień. Na zdjęciu możecie zobaczyć akurat palenisko posiadające dodatkową, chroniącą przed iskrami, siatkę oraz wycięte w kształt gwiazd i księżyca otwory, dające ciekawe efekty świetlne. A jeśli interesują Was dokładne wymiary i parametry tego paleniska ogrodowego to zapraszamy do kliknięcia w poniższy link.

Palenisko ogrodowe – czyli ognisko bez bałaganu
4.75 (95%) 4
Czytaj więcej
Gra 5 Sekund

Gry na imprezę – 5 Sekund

5 Sekund to prosta ale wzbudzająca mnóstwo emocji towarzyska gra, idealna na imprezę czy spotkanie z przyjaciółmi. W grze tej liczy się przede wszystkim refleks i szybkie myślenie. Gracze (może być ich od 3 do 6) losują pytanie, a gracz siedzący na tak zwanym gorącym krześle musi udzielić 3 poprawne odpowiedzi i to w ciągu tylko 5 sekund, odliczanych przez specjalny czasomierz. Jeśli gracz udzieli odpowiedzi w tym czasie może przesunąć swój pionek w stronę mety, jeśli nie pytanie przechodzi na następnego gracza, trudność jednak rośnie gdyż odpowiedzi nie mogą się powtarzać. Rozgrywkę uatrakcyjniają dodatkowo karty umożliwiające np. przekazanie karty z pytaniem innemu graczowi czy utratę kolejki. Ciekawym elementem jest również, odmierzający 5 sekund, specjalny czasomierz, który dodatkowo rozprasza i dekoncentruje nas w krótkim czasie na odpowiedź.

Gry na imprezę – 5 Sekund
4.67 (93.33%) 3
Czytaj więcej
Lodówka turystyczna Continental Neve T20 12V 20L

Lodówka turystyczna do samochodu

Wypad nad jezioro czy nadmorską plażę, długa podróż samochodem w czasie upału czy impreza przy ognisku, to tylko niektóre okazje w których może przydać nam się turystyczna lodówka. Dobrym wyborem może być lodówka włoskiej firmy Continental Neve, a konkretnie model Continental Neve T20/12V o pojemności 20l. Lodówka ta może być zasilana poprzez samochodowe gniazdo zapalniczki o napięciu 12V i utrzymuje wewnątrz temperaturę o 15 stopni niższą od otoczenia. Dzięki temu nawet w największe upały będziecie mogli cieszyć się schłodzonymi napojami. W razie potrzeby lodówkę możemy przełączyć również w tryb grzania (do maksymalnie 30 stopni) gdybyśmy chcieli na przykład przewieźć w niej ciepły posiłek. A ten sam model lodówki Continental Neve dostępny jest również w tradycyjnej wersji (bez elektroniki) na wkłady mrożące. A dokładne informacje o tym produkcie znajdziecie klikając poniższy link.

Lodówka turystyczna do samochodu
5 (100%) 2
Czytaj więcej
Strona 1 z 3123