Lakiery Essie – kolory na jesień 2015

essie lakiery jesień 2015

Gotowi na jesienne nowości od Essie? Jak co sezon jeden z najbardziej znanych producentów lakierów do paznokci na świecie wypuścił limitowaną kolekcję najmodniejszych kolorów. W najnowszej jesiennej kolekcji Essie 2015 zaprezentowano sześć fascynujących odcieni, które zachwycają niesamowitym połyskiem i nasyconymi barwami. Jak na jesień przystało nie mogło zabraknąć barw dominujących w tym sezonie: brązy, złoto, przygaszone czerwieni w odcieniach malinowych, fiolety, zielenie i hipnotyzujący błękit.

Essie to marka profesjonalnych lakierów do paznokci stworzona na początku lat 80-tych ubiegłego wieki przez Essie Weingarten. Obecnie paleta lakierów do paznokci Essie to aż 140 kolorów, każdy więc znajdzie coś dla siebie. Lakiery Essie szczególnie popularne są w salonach kosmetycznych w ponad 100 krajach na świecie.

Ogromny sukces jaki odniosła na rynku kosmetycznym marka Essie to przede wszystkim zasługa wysokiej jakości lakierów do paznokci, łatwiej aplikacji dzięki profesjonalnemu pędzelkowi, a także trwałości. Lakiery Essie utrzymująca się nawet przez 7 dni. Dodatkowo lakiery Essie to nowatorska „oddychająca formuła”, która chroni i wzmacnia płytkę paznokcia. Odpowiednia płynna konsystencja lakierów Essie pozwala tworzyć własne kolory poprzez nałożenie dwóch różnych warstw lakieru. Zobacz lakiery Essie w naszym pasażu.

essie lakiery jesień 2015

Fot.
essiepolska.pl

Przejdź do produktu