Jak ukryć cienie pod oczami?

Jak zamaskować cienie pod oczami

Cienie pod oczami to zmora wielu z nas. Niezależnie od tego czy nakładasz szybki makijaż do pracy czy malujesz się przed większą imprezą może zdarzyć się, że Twój korektor nie może poradzić sobie z przykryciem widocznych pod oczami cieni. W tej sytuacji może nam pomóc kosmetyk służący normalnie do całkiem czegoś innego – czerwona szminka.

Cienie pod oczami mogą wynikać nie tylko ze zmęczenia czy braku snu ale także z uwarunkowań genetycznych. Jest to jeden z najczęściej spotykanych mankamentów urody. Cienie te zwykle mają kolor zbliżony do odcieni niebieskiego ich naturalnym neutralizatorem będą więc barwy czerwone czy pomarańczowe. Korektor tylko przykrywa cienie pod oczami natomiast użycie szminki może sprawić, że będą one całkiem niewidoczne.

Jak jednak wykonać ten trik? Jest to bardzo proste wymaga jednak kilku prób i trochę wprawy. Przy pomocy płaskiego pędzelka nakładamy pod oczy niewielką ilość czerwonej szminki. Następnie pędzelkiem lub palcem rozprowadzamy szminkę i delikatnie ją wklepujemy. Następnie na to nakładamy normalny korektor i cieszymy się efektem braku cieni pod oczami. A szminki i korektory znanych marek oraz całą gamę innych kosmetyków do makijażu możecie znaleźć TUTAJ.

Przejdź do produktu