Lakiery hybrydowe Semilac

Lakiery Semilac

Lakiery hybrydowe cieszą się ostatnią bardzo dużą i stale rosnącą popularnością. Co prawda do ich nałożenia i utwardzeni będziemy potrzebować specjalnej lampy UV lub LED, jednak lakier hybrydowy utrzymuje się na paznokciach 2-3 tygodnie. Manicure hybrydowy możemy wykonać u profesjonalnej kosmetyczki lub przy odrobinie doświadczenia również w domu. Lampy UV czy LED do utwardzania lakierów hybrydowych nie są bardzo drogie i są często kupowane do domowego użytku.

Semilac

Jednym z najbardziej znanych, polskich producentów lakierów do paznokci, w tym lakierów hybrydowych jest firma Semilac. Oferuje ona lakiery hybrydowe, żelowe, lampy do paznokci, preparaty do zmywania lakierów hybrydowych itd. Produkty Semilac możecie kupić zarówno na oficjalnej stronie producenta jak i w naszym pasażu. Link do palety lakierów znajdziecie na dole pod tekstem.

Semilac opinie

Odwiedzając praktycznie każde większe forum dotyczące kosmetyków, manicure, pielęgnacji paznokci itd. można znaleźć wiele pozytywnych opinii o lakierach Semilac. Negatywne opinie się praktycznie nie zdarzają lub stanowią bardzo znikomy procent.

Przejdź do produktu