Makijażowe trendy na 2016

Trendy makijażowe 2016

Postanowiliśmy przyjrzeć się temu jakie trendy będą panowały w makijażu, w nowym, 2016 roku. Jeśli nie ruszacie się z domu bez chociażby lekkiego makijażu to zapraszamy do zapoznaniem się z naszą krótką listą trendów w makijażu na 2016.

  • Mocny makijaż ust czyli wyraźne podkreślenie i głębokie, intensywne odcienie. Mocne czerwienie szczególnie dobrze mogą wyglądać na posiadaczkach ciemnych włosów. Blondynki mogą sięgnąć po nieco jaśniejsze odcienie. Oprócz czerwieni modne będą także odcienie fioletowe.
  • W 2016 roku dominować będzie zdrowy, naturalny look i błyszcząca cera. Na topie będą więc rozświetlające i rozświetlająco nawilżające podkłady. Ewentualnie dla wzmocnienia efektu możecie użyć też pudru rozświetlającego. Z efektu błyszczącej cery powinny zrezygnować te z nas, które mają problem z tłustą skórą
  • Nadal popularny będzie tak zwany strobing czyli efekt rozświetlania osiągnięty przez konturowanie. Makijaż taki wygląda dużo naturalniej niż klasyczne konturowanie, a wykonanie strobingu jest dosyć proste. Najpierw nakładamy podkład i puder, a następnie używamy pudru rozświetlającego, w miejscach w których twarz naturalnie odbija światło (na środku czoła, brody, pod łukiem brwiowym, kościach policzkowych i grzbiecie nosa).

A kosmetyki na makijażu najlepszych marek znajdziecie na przykład NA TEJ STRONIE.

Przejdź do produktu