Pomadki ochronne na jesień i zimę 2015

Pomadki ochronne

Niestety słoneczne i ciepłe lato nieubłaganie dobiega końca, a przed nami kilka miesięcy jesiennych i zimowych chłodów. Niskie temperatury i chłodne wiatry mogą mieć negatywny wpływ na skórę naszej twarzy, w tym również na delikatny naskórek ust. Chyba najlepszym i zarazem najpowszechniejszym sposobem na ochronę naszych ust jest stosowanie pomadki ochronnej. Zimą zawsze warto mieć ją przy sobie, w torebce czy w kieszeni kurtki i stosować przy pierwszych oznakach przesuszania się ust.

Poniżej mamy dla Was kilka propozycji ochronnych pomadek na nadchodzący sezon jesienno – zimowy. A na pierwszy miejscu tego mini zestawienia znalazła się pomadka Nivea Strawberry Shine. Ma ona bardzo przyjemną, kremową konsystencję i kojarzący się z latem zapach truskawek. Dodatkowo pomadka ta nadaje ustom lekki, czerwony kolor. Nie jest to więc pomadka całkowicie bezbarwna.

Nivea Strawberry Shine

Druga propozycja to pomadka Bebe Young Care. W zasadzie jest to produkt stworzony z myślą o dzieciach jednak jak najbardziej mogą go używać również osoby dorosłe. Dużym plusem jest bardzo delikatna, ale szybko działająca formuła tej pomadki.

Bebe young care

A na koniec naszego małego zestawienia mamy dla Was jeszcze sztyft do ust Neutrogena SPF 4. To klasyczna ochronna pomadka, bezbarwna i bezsmakowa, której głównym zadaniem jest ochrona wrażliwiej skóry ust przed chłodem, wiatrem, a także słońcem. Ze względu na zawartość filtra SPF pomadkę taką możecie zabrać na przykład na narty.

sztyft do ust Neutrogena SPF 4

A więcej godnych polecenia pomadek ochronnych znajdziecie także na stronach naszego pasażu.

Przejdź do produktu