TOP 3 Balsamy do ciała na koniec lata 2015

Balsam do ciała Eveline

Nasza skóra po długim, gorącym i słonecznym lecie może być nieco zmęczona i przesuszona, szczególnie jeśli lubicie się opalać lub po prostu spędzacie dużo czasu na świeżym powietrzu. Równowagę i odpowiedni poziom nawilżenia może naszej skórze zapewnić na przykład przez regularne stosowanie balsamów nawilżających. Tego rodzaju kosmetyki są idealne dla skóry podrażnionej długim opalaniem, lekko przesuszonej czy wystawionej na działanie innych, niekorzystnych czynników. Dzisiaj mamy dla Was propozycje trzech balsamów do ciała, na które warto zwrócić uwagę przy najbliższych zakupach lub jeśli szukacie dla kogoś prezentu.

  • 1. Eveline SPA Professional Orchidea & Kokos – na pierwszym miejscu naszej mini listy znalazł się lekki i bardzo ładnie pachnący balsam Eveline. Składa się z on z szeregu składników, które pomogą w odbudowie naszej skóry. Olek kokosowy odpowiada za dobre nawilżenie i wygładzenie skóry, masło shea zapobiega dalszemu przesuszaniu, witaminy A, E i F hamują procesy starzenia. Co ważne w składzie tego balsamu nie znajdziecie ani parafiny ani parabenów, które są zmorą wielu konwencjonalnych kosmetyków.
  • Balsam do ciała Eveline

  • 2. Iwostin Hydratia Fizjologiczny balsam do ciała – to druga propozycja z naszej listy. Dzięki lekkiej formule balsam ten bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i nie pozostawia efektu błyszczenia. Drobnym minusem jest to, że trzeba dać mu chwile dłużej na wchłonięcie się. Codzienne stosowanie balsamu Iwostin sprawia, że skóra jest gładka, elastyczna i jędrna.
  • Balsam Iwostin

  • 3. Balsam AA Beautiful Body Natychmiastowa Ulga – nasze TOP 3 zamyka uniwersalny balsam AA. Kosmetyk ten zawiera witaminy C, E, B3, a także ekstrakt z żurawiny, który działa przeciwutleniająco i stymulująco na regenerację naskórka. Dzięki takiemu zestawowi balsam możecie stosować nie tylko na skórę „zmęczoną” po lecie ale także przez cały rok.
  • Balsam AA

    Inne równie warte uwagi balsamy do ciała znajdziecie także w naszym pasażu – klikając w link poniżej.

    Przejdź do produktu