Buty do garnituru

buty do garnituru

Jakie buty wybrać do garnituru? Niezależnie od fasonu butów, obowiązkowo buty muszą być dobrze wypastowane. Najbardziej eleganckie do garnituru są buty sznurowane. Buty powinny być wykonane w całości z naturalnej skóry, nawet podeszwa. Klasyką wśród butów do garnitury jest fason oxfordy. To dopasowane, wąskie, sznurowane buty.

Istotną sprawą są również skarpetki, które najbezpieczniej jest dobrać do koloru butów lub garnituru. Ich długość powinna być taka, że jak założysz nogę na nogę to nie będzie widać gołej łydki.

Buty. Obowiązkowo wypastowane, sznurowane najlepiej w całości wykonane ze skóry, łącznie z podeszwą. W zależności od stopnia formalności garnituru i jego koloru powinno się wybrać kolor obuwia. Najbardziej eleganckie i formalne buty do garnituru to oxfordy, o których więcej pisałem tutaj.

Jaki kolor butów wybrać do garnituru?
1. Do czarnego garnituru pasują tylko czarne buty.
2. Do brązowego garnituru najlepiej dobrać buty w podobnym kolorze: brązowe, bordowe, ewentualnie czerwone.
3. Granatowy garnitur daje duże możliwości. Można do niego założyć buty w różnych odcieniach czarnego, brązowego, bordowego, a także czerwonego.
4. Garnitur w odcieniach szarości, idealne będą do niego pasowały czarne buty. Można też założyć buty w bordowym kolorze.

buty do garnituru

Przejdź do produktu