Buty – trendy na wiosnę 2016

Buty na wiosnę 2016

Mimo że zima z prawdziwego zdarzenia jeszcze się u nas nie pojawiła, to świat mody żyje już powoli nadchodzącym sezonem wiosna 2016. Dziś proponujemy Wam szybki rzut oka na to jakie buty będą modne w czasie nadchodzącej wiosny. Oto lista kilka trendów, na które warto zwrócić uwagę kupując buty na najbliższy sezon wiosenno letni.

  • Zamsz – to materiał, który jest niezwykle popularny już w aktualnych kolekcjach na jesień i zimę. Również w kolekcjach na wiosnę nie zabranie wielu zamszowych modeli. Na zamszowych modelach znajdziecie często także frędzle, pióra itd. Popularność zamszu zawdzięczamy częściowo powracającej modzie na styl lat 70-tych i klimaty boho.
  • Kolory – to trend dosyć charakterystyczny dla sezonu wiosenno letniego, w kolekcjach znanych marek znajdziecie więc buty we wszystkich kolorach tęczy, a także, już po raz kolejny kwiatowe printy.
  • Buty w męskim stylu – mokasyny, oksfordki czy sztyblety to tylko niektóre, inspirowane męską modą fasony, które znajdziecie w kolekcjach damskiego obuwia na wiosnę i lato 2016.
  • Brokat, cekiny i kolory metalic – to elementy, które zwykle pojawiają się w stylizacjach karnawałowych jednak najbliższej wiosny trend ten zagości także w kolekcjach, damskiego obuwia. Projektanci kilku marek poszli na całość i proponują, odważne i przyciągające wzrok fasony.

A nowe modele obuwia, także z wiosenno letnich kolekcji znajdziecie także w jednym z naszych pasaży, do którego link znajduje się poniżej.

Przejdź do produktu