Damskie czapki na zimę 2015/2016

Czapki na zimę

Wygląda na to, że w końcu dotarła do nas spóźniona zima i postanowiła nadrobić stracony czas racząc nas kilkunastostopniowym mrozem. Przy tak niskich temperaturach nasze zimowe stylizacje nie mogą obyć się bez ciepłego nakrycia głowy. Stworzyliśmy króciutką listę modnych tej zimy fasonów, które możecie ubrać do Waszych codziennych zestawów.

Jaka czapka na zimę 2015/2016

  • Czapka beanie to hit już poprzedniej zimy, po który możecie spokojnie sięgnąć również w tym roku. Jest to idealna zimowa czapka do luźnych, casualowych czy miejskich stylizacji. Możesz wybrać „gładką” czapkę beanie w jednym kolorze lub czapkę ozdobiona nadrukiem.
  • Kapelusze mogą stanowić świetny dodatek do nieco bardziej eleganckich, zimowych stylizacji lepiej jednak zrezygnować z nich jeśli jest naprawdę zimno. Kapelusz na pewno nie ochroni nas przed zimnem tak jak ciepła, wełniana czy dzianinowa czapka.
  • Popularne są także czapeczki z różnego rodzaju futerka, a także czapki z pomponami. Założycie je zarówno do luźnych jak i tych nieco bardziej eleganckich stylizacji.
  • Czapki uszatki, uszyte najczęściej w całości z futerka to również ciekawa propozycja na tegoroczną zimę.
Przejdź do produktu