Jak dobrać sukienkę do figury?

sukienki masywne uda

Przed nami ulubione pory roku na noszenie sukienek. Aby prezentować się dobrze w sukience trzeba pamiętać o kilku podstawowych zasadach przy ich wyborze. Prawda jest taka, że mało która kobieta posiada idealną sylwetkę, a za taką najbardziej kobiecą uważa się sylwetkę klepsydry. Dobierając sukienkę trzeba wiedzieć, co należy zatuszować, a jakie zalety wyeksponować. A dla każdej figury znajdzie się odpowiedni fason sukienki.

Chłopięca sylwetka – najczęściej wymaga podkreślenia talii oraz wyeksponowania biustu. Najlepiej wybierać sukienki z zaakcentowaną talią. To może być: sukienka z paskiem, sukienka z baskinką, sukienka typu bombka.
sukienki podkreślające talie

Zbyt masywne uda to nie jest przeciwwskazanie do noszenia sukienek. Wystarczy zrezygnować z sukienek przylegających do ciała w tym miejscu, a postawić na rozkloszowane fasony. Nie należy wybierać także sukienek z mocnym wzorem na udach, np. w poprzeczne paski.
sukienki masywne uda

Dla kobiet, które mają mały biust proponujemy sukienki z wszelkimi marszczeniami w tym miejscu. Optycznie powiększą biust również falbanki oraz kieszonki na wysokości biustu.
sukienki mały biust

Przejdź do produktu