Jakie kolczyki nosić w tym sezonie?

Jakie kolczyki nosić

W tym sezonie, w biżuterii panują dosyć przeciwstawne i kontrastujące ze sobą trendy. Z jednej strony, podobnie jak w przypadku ubrań, modny jest inspirowany latami 70-tymi styl boho. W nowych kolekcjach biżuterii styl ten reprezentują duże, bogato zdobione naszyjniki, masywne pierścionki czy duże kolczyki. Z kolei miłośniczki minimalizmu i prostych form mogą sięgnąć po dużo skromniejszą biżuterię geometryczną.

Duże, rzucające się w oczy kolczyki, sprawdzą się nie tylko w stylizacjach boho ale także w przeróżnych innych stylizacjach na co dzień czy wieczorowych. Jeśli zdecydujesz się na kolorowe kolczyki pamiętaj aby pasowały one do innych kolorów stylizacji. Duże kolczyki są dosyć widoczne i źle dobrany kolor będzie od razu rzucał się w oczy. Do klimatów boho pasują także kolczyki z piórami.

Kolczyki w dużych rozmiarach będą pasować szczególnie posiadaczkom długich włosów, które najczęściej noszą je rozpuszczone. A dużą galerię kolczyków z nowych kolekcji różnych nowych marek możecie OBEJRZEĆ TUTAJ.

Przejdź do produktu