Kopertówki do sylwestrowych stylizacji

Kopertówki na Sylwestra

Kopertówki to torebki, po które sięgamy najczęściej w przypadku wieczorowych stylizacji, ważnych imprez, przyjęć itd. Jeśli więc w tym roku wybieracie się na sylwestrowe przyjęcie czy bal to zapraszamy do sprawdzenia jakie torebki są modne w tym sezonie.

  • Tej zimy na topie są nadal kolory metaliczne, jak srebrny czy złoty oraz różnego rodzaju cekiny, brokat itd. Trend ten idealnie wpisuje się w sylwestrowe czy karnawałowe stylizacje. Możecie sięgnąć zarówno po prostą złotą czy srebrną kopertówkę jak i bardziej ozdobny, ekstrawagancji model.
  • Zwierzęce printy to kolejny trend, z którym świat mody jakoś nie może się rozstać. Jeśli więc lubicie takie wzory możecie wybrać kopertówkę z motywem skóry węża czy kopertówkę w zebrę. Pamiętajcie jednak żeby nie przesadzić, a torebki ze zwierzęcymi printami wybierajcie raczej do gładkich sukienek w nieco bardziej stonowanych kolorach.
  • Również miłośniczki klasycznej elegancji nie będą miały problemu ze znalezieniem w nowych kolekcjach czegoś dla siebie. Może to być na przykład beżowa, czarna, czy czerwona kopertówka bez dodatkowych ozdób i aplikacji.
Przejdź do produktu