Męska moda ślubna na nowy sezon

Męska moda ślubna

Wbrew temu co widzicie na powyższym obrazku nie będziemy Was namawiać do zakładania do ślubu trampek. Chociaż oczywiście jest to oryginalny i ciekawy pomysł. Zwykle przed ślubem zdecydowaną większość uwagi poświęca się ślubnej stylizacji Panny Młodej, często zaniedbując wygląd Pana Młodego. Dziś mamy kilka porad dla Panów, którzy chcieliby stworzyć ciekawą i wyróżniająca się stylizację ślubną.

  • Niecodzienny krój garnituru może być jednym ze sposób na taką stylizację. Przykładem mogą być chociażby garnitury z szalowo ułożonymi klapami. Minusem jest to, że taki garnitur raczej nie będzie nadał się na inne niż nasz ślub okazje.
  • Dobrze dopasowana koszula to kolejny element, o którym powinieneś pamiętać. Jeśli do ślubu ubierasz muszkę zadbaj o to aby wybrać koszulę zakrywającą guziki i posiadającą specjalny lekko przedłużony kołnierzyk do muszki. Pamiętaj też o dopasowaniu koloru do sukni Panny Młodej, jeśli nie jest ona śnieżnobiała to nie wybieraj takiej koszuli bo suknia może wyglądać wtedy na brudną.
  • Kolor muszki to niby drobiazg, a może całkiem odmienić wygląda całej ślubnej stylizacji. Oczywiście nie namawiamy do noszenia kolorowych muszek ale ciekawie może się prezentować np taka z granatowym frontem i czarnym podkładem.
  • Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach, a jeśli chcesz zadbać o ciekawe dodatki to możesz pomyśleć na przykład o spinkach do mankietów lub wybraniu skarpetek i sznurówek do butów w kolorze muszki.

A modne garnitury do ślubu i nie tylko możecie obejrzeć NA TEJ STRONIE.

Przejdź do produktu