Płaszcze jesień 2014

Płaszcze jesień 2014

Za naszymi oknami zaczęły się niestety jesienne chłody, a wraz z ich nadejściem na naszych ulicach zaczynają królować ciepłe kurtki i płaszcze. Dziś krótkie podsumowanie tego jakie płaszcze są modne w tym sezonie jesienno zimowym. Jest to właściwie kilka popularnych trendów i wzorów, które pojawiły się kolekcjach wielu znanych projektantów i marek.

  • Płaszcze oversize – styl te może nie każdemu się podobać jednak płaszcze oversize zagościły w tym sezonie zarówno w kolekcjach najpopularniejszych sieciówek jak i na wybiegach znanych dyktatorów mody.
  • Płaszcze w kratkę – jesień 2014 to triumfalny powrót kratki. Wzór ten znajdziecie już nie tylko na koszulach ale również na sukienkach oraz właśnie płaszczach. Również bardzo popularny tej jesieni jest wzór w pepitkę.
  • Kolorowe płaszcze – zwykle jesienne kolekcje odzieży utrzymane w stonowanych odcieniach czerni, brązu, szarości czy beżów. Jednak tegoroczne kolekcje na jesień i zimę to prawdziwa eksplozja odważnych barw i kolorów. W tym sezonie możecie więc spokojnie postawić na nieco bardziej żywe kolory.

Duży wybór modnych płaszczy na jesień 2014 i zimę 2015 znajdziecie także w naszym pasażu z prezentami.

Przejdź do produktu