Sukienka na karnawał 2016 – jaką wybrać?

Sukienki na karnawał 2015

Już tylko tygodnie dzielą nas od okresu karnawałowych bali i imprez, a jeśli nie macie jeszcze wybranej sukienki na karnawałowe szaleństwa 2016 roku to może dziś Wam pomożemy. Przyjrzymy się po jakie kreacje można sięgać w tym sezonie aby wyglądać modnie.

Karnawał to okres, w którym zdecydowanie możesz sobie pozwolić na odrobinę modowego szaleństwa i ekstrawagancji. Nie bój się odważnych fasonów czy kolorów, sięgaj po sukienki z cekinami lub sukienki w kolorach metalicznych. Eksperymentuj z sukienkami z ćwiekami czy koronką. Pamiętaj, że do takie przyciągającej wzrok sukienki najlepiej wybrać delikatne i stonowane dodatki aby nie przesadzić.

Jeśli bardziej stonowane kreacje zawsze możesz sięgnąć po klasyczną małą czarną. Taka sukienka przyda Ci się nie tylko na karnawał ale też na różne inne okazje w ciągu całego roku. Do karnawałowej stylizacji z małą czarną możecie wybrać na przykład szpilki lub kopertówkę w odważnym kolorze. A sukienki z kilku nowych kolekcji możecie obejrzeć w NASZYM PASAŻU.

Przejdź do produktu