Sukienki na studniówkę 2015

Sukienki na wesele

Przy oficjalnych, długo wyczekiwanych, okazjach jak chociażby studniówka, chyba każda z nas chce czuć się wyjątkowa i pięknie wyglądać. Duże znaczenie dla naszego wyglądu tego wieczoru, ma sukienka jaką wybierzemy, a mimo ogromnego obecnie wyboru sukienek w sklepach to często jest to nie lada dylemat.

Po pierwsze wybór sukienki na studniówkę powinnyśmy uzależnić od miejsca, w którym się ona odbędzie. Jeśli impreza odbywa się w szkole warto wybrać raczej proste, dziewczęce sukienki jak chociażby klasyczna „mała czarna”. Pamiętajcie jednak, żeby nie były zbyt krótkie aby nie podpaść co bardziej konserwatywnym nauczycielom przez maturą. Jeśli studniówkę 2015 spędzisz na imprezie w klubie to możesz nieco bardziej zaszaleć z fantazyjnym fasonem czy kolorystyką. Nie przesadź jednak z dekoltem czy długością. Natomiast jeśli studniówka Twojej szkoły zaplanowana jest w eleganckiej sali balowej to zdecydowanie powinnaś rozważyć długą suknie wieczorową i na przykład złote lub srebrne szpilki, jeśli będą pasować kolorem do sukni.

Nie bez znaczenia jest również typ Twojej figury, na różnych stronach znajdziecie wiele poradników na temat tego jak dobrać sukienkę do swojej sylwetki. Zresztą same wiecie pewnie w jakich fasonach czujecie się najlepiej. Poniżej kilka wybranych propozycji sukienek na studniówkę 2015, a kilkaset innych fasonów znajdziecie w naszym pasażu.

Sukienki na studnikówkę 2015

Przejdź do produktu