Szpilki na studniówkę

Srebrne szpilki

Początek roku to nie tylko okres studniówek ale także karnawał, w trakcie którego będziemy mieli niejedną okazję do imprezowych szaleństw. Równie ważne co dobranie odpowiedniej sukienki jest także dobranie odpowiednich butów. Jeśli chodzi o to jakie szpilki wybrać na studniówkę czy karnawał w tym sezonie to nie ma tu wielkiego zaskoczenia, a kilka najmocniejszych trendów jest dosyć klasycznych.

Pierwsza propozycja na ten karnawał to szpilki w metalicznych kolorach, oczywiście najpopularniejsze z nich to szpilki złote i srebrne. Dotyczy to zarówno „gładkich” butów, a także szpilek z cekinami. Jeśli jednak zdecydujecie się na szpilki w kolorze metalicznym to pamiętajcie żeby nie przesadzić ze zbyt ozdobną sukienką gdyż mogłoby to być za dużo.

Szpilki metaliczne na studniówkę

Kolejny popularny w tym sezonie wybór to ponadczasowa klasyka w postaci czarnych szpilek. Klasyczny kolor, który pasuje do wielu różnych sukienek, a dodatkowo takie buty mogą nam posłużyć również na inne okazje.

Czarne szpilki na studniówkę

Na koniec równie popularne szpilki do wieczorowych sukienek – szpilki w kolorze czerwonym. Takie buty mogą pasować na przykład o sukienki czarnej, czerwonej lub kremowej. W przypadku czerwonych szpilek dosyć ważne jest także dobranie odpowiedniego ich odcienia.

Czerwone szpilki

Szpilki w modnych kolorach znajdziecie oczywiście na stronach naszego modowego pasażu, do którego link znajdziecie poniżej.

Przejdź do produktu