Wesele 2015 jaką sukienkę ubrać?

Jeśli zostaliście zaproszeni w tym roku na wesele przyjaciół czy rodziny i nie wiecie jaką sukienkę ubrać to mamy dziś dla Was ekspresowy mini przegląd trendów na rok 2015. Pierwszym z gorących w tym sezonie weselnym trendów są sukienki koronkowe lub z koronkowymi wstawkami. Sukienki takie znajdziecie na przykład w kolekcjach Little Mistress, Lipsy czy Paper Dolls.

Sukienki koronkowe

Drugi popularny trend wśród weselnych sukienek w 2015 roku to wzory kwiatowe (tak zwane floral prints). Sukienki w kwiaty znajdziecie między innymi w wiosenno letnich kolekcjach Asos, Ted Baker czy Little Mistress.

Sukienki w kwiaty

Trzecia i ostatnia propozycja w naszym mini przewodniku to sukienki z cekinami. Są to zarówno sukienki ozdobione aplikacjami z cekinów jak i błyszczące kreacje w całości ozdobione metalicznymi cekinami. W tym sezonie sukienki takie proponuje między innymi marka New Look, Anna Field czy TFNC.

Sukienki z cekinami

Wszystkie sukienki zaprezentowane w tym poradniku znajdziecie także na łamach pasaż z markową modą, do którego link znajduje się poniżej.

Przejdź do produktu