Wybieramy zimowy płaszcz

Płaszcze zimowe

Wybór zimowego płaszcza to w naszym klimacie często kompromis pomiędzy tym, żeby było nam zimą ciepło i tym żeby nadal modnie wyglądać i dobrze się w takim płaszczu prezentować. Dziś mamy dla Was kilka prostych porad, którymi możecie kierować się przy wyborze nowe płaszcza na zimę.

  • Dopasuj płaszcz do sylwetki – nie kupuj określonego fasonu płaszcza tylko dlatego, że jest on modny w danym sezonie. Zdecydowanie lepiej wybrać model, który będzie dopasowany do Twojej figury. Przykładowo jeśli masz szersze biodra to spróbuj fasony odcinane pod biustem albo takie z paskiem w talii. Podkreśli to wcięcie i odwróci uwagę od bioder.
  • Kolor – nowego płaszcza jest o tyle ważny, że po nadejściu mrozów będziecie go nosić pewnie codziennie albo prawie codziennie. Warto więc kupić płaszcz w kolorze, który będzie pasował do pozostałych naszych zimowych ubrań i dodatków. Kolor płaszcza powinniśmy także dopasować do naszej karnacji i typu urody.
  • Materiał – kupno nowego płaszcza to często inwestycja na więcej niż jeden sezon. Warto więc wybrać materiał, który nie będzie się łatwo mechacił lub łatwo przyciągał rożnych pyłków i zabrudzeń. Lepiej wybrać materiał, który będzie się dobrze prezentował przez 2-3 sezony.
  • Nie tylko cena – wybierając zimowy płaszcz nie należy sugerować się wyłącznie ceną. Tak jak napisaliśmy w poprzednim punkcie płaszcz to zwykle inwestycja na dłuższy czas także zwykle nie warto wybierać najtańszego.

A kilkadziesiąt płaszczy z jesienno zimowych kolekcji różnych popularnych marek możecie obejrzeć W TEJ GALERII.

Przejdź do produktu