Książka o makijażu na prezent

makijaz-z-katosu

Dzisiaj pomysł na prezent dla dziewczyn i kobiet, które stawiają pierwsze kroki w makijażu i dla tych które chcą rozwinąć swoje umiejętności. W dzisiejszych czasach większość kobiet nosi makijaż, dobrze wykonany potrafi zdziałać cuda. Wybraliśmy więc trzy propozycje wydawnicze o makijażu:

1. „Makijaż z Kotosu”, to książka wydana przez Katarzynę Gajewską, najbardziej znaną pod pseudonimem Katosu. Prowadzi ona videoblog na kanale Youtoube, a także współpracuje z magazynami: Flesz oraz Gwiazdy i styl, gdzie pokazuje jak wykonać makijaż w stylu gwiazd. Z tej książki dowiesz się, jak wykonać prawidłowo makijaż dzienny, jak optycznie wyszczuplić twarz, a także jak wykonać krok po kroku makijaż na specjalne okazje: wieczorowy i ślubny.

2. „Tajemnice makijażu” Wyszomirska Agata, książka z 2015 roku wydana przez polską superwizazystkę. To książka instruktażowa, w której autorka zebrała swoje kilkuletnie doświadczenia w pracy makijażystki. Znaleźć tam można proste lekcje, a także cenne wskazówki makijażowe dla każdej kobiety.

3. „Perfekcyjny makijaż” Bobbi Brown, każda pasjonatka kosmetyków i makijażu za pewne słyszała o fenomenalnej amerykańskiej wizażystce Bobbi Brown. W swojej bestsellerowej książce podzieliła się swoją wiedzą, pokazuje jak prawidłowo aplikować kosmetyki kolorowe, jak zrobić makijaż w 10 minut, jak dbać i pielęgnować skórę. Książka zawiera ponad 200 kolorowych zdjęć. Must have każdej pasjonatki makijażu!

książka na prezent

Przejdź do produktu