Płyta świąteczne piosenki

Okres Bożego Narodzenia to magiczny czas, który lubimy spędzać w rodzinnym gronie słuchając ulubionych świątecznych utworów i kolęd. Niewątpliwie muzyka potrafi wprowadzić w dobry nastrój. Tym razem prezentujemy wyjątkowy album muzyczny "I love Christmas". Znalazły się tutaj najlepsze zagraniczne i polskie utwory bożonarodzeniowe. Utwory wybierał nie kto inny jak najbardziej znany dziennikarz muzyczny - Marek Sierocki. Album "I love Christmas" składa się z czterdziestu piosenek w świątecznym klimacie. Na pierwszej płycie można znaleźć najbardziej popularne zagraniczne utwory z rozsławionym "Last Christmas"! W świąteczny nastrój wprowadzą takie gwiazdy muzyki jak: Crhis Rea, Cher czy Shakin’ Stevens. A na drugiej płycie posłuchać można polskie utwory i kolędy w wykonaniu rodzimych gwiazd: Majki Jeżowskiej, Roberta Chojnackiego, De Mono. Płyta z najlepszymi świątecznymi utworami to uniwersalny pomysł na prezent zarówno dla rodziców jak i przyjaciół. "I love Christmas" - miłe muzyczne wrażenia gwarantowane!

Okres Bożego Narodzenia to magiczny czas, który lubimy spędzać w rodzinnym gronie słuchając ulubionych świątecznych utworów i kolęd. Niewątpliwie muzyka potrafi wprowadzić w dobry nastrój. Tym razem prezentujemy wyjątkowy album muzyczny „I love Christmas”. Znalazły się tutaj najlepsze zagraniczne i polskie utwory bożonarodzeniowe. Utwory wybierał nie kto inny jak najbardziej znany dziennikarz muzyczny – Marek Sierocki.

Album „I love Christmas” składa się z czterdziestu piosenek w świątecznym klimacie. Na pierwszej płycie można znaleźć najbardziej popularne zagraniczne utwory z rozsławionym „Last Christmas”! W świąteczny nastrój wprowadzą takie gwiazdy muzyki jak: Crhis Rea, Cher czy Shakin’ Stevens. A na drugiej płycie posłuchać można polskie utwory i kolędy w wykonaniu rodzimych gwiazd: Majki Jeżowskiej, Roberta Chojnackiego, De Mono.

Płyta z najlepszymi świątecznymi utworami to uniwersalny pomysł na prezent zarówno dla rodziców jak i przyjaciół. „I love Christmas” – miłe muzyczne wrażenia gwarantowane!

Przejdź do produktu