Prezent dla psa

Prezent dla psa

Dla wielu z nas domowy pupil jest członkiem rodziny tak więc i jemu należy się gwiazdkowy prezent. Dziś kilka prostych pomysłów na to co możemy kupić na gwiazdkę dla naszego psa.

  • Najczęściej sięgamy chyba po różnego rodzaju przysmaki. Przy ich zakupie warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ich skład. Szczególnie jeśli nasz pies cierpi na alergie pokarmowe.
  • Zabawki dla psa to kolejny produkt, po który często sięgamy w świątecznym okresie. Tu warto zwrócić uwagę na trwałość zabawki tak aby wytrzymała ona dłużej niż kilka dni i na to czy nie ma ona elementów, które pies mógłby połknąć.
  • Obroża behawioralna – to stosunkowa nowość na naszym rynku, która przywędrowała z USA. Są to działające przez około 30 dni obroże nasączone specjalnymi uspokajającymi feromonami. Obroża ma za zadanie wyciszyć psa i zwiększyć jego komfort psychiczny. Może to się przydać szczególnie w okresie świątecznym kiedy coraz częściej słyszymy stresujące większość psów dźwięki sztucznych ogni i fajerwerków. Koszt takie obroży to około 50 zł.
  • Lampki do obroży to różnego rodzaju i kształtu światełka, które przyczepiamy do obroży psa. Jest to szczególnie przydatne w przypadku psów, które na spacerach często biegają luzem. Wychodząc na spacer wieczorem czy w nocy będziemy mogli łatwo zlokalizować naszego pupila. Będzie on także lepiej widoczny dla innych ludzi.
  • Nowe posłanie czy kocyk dla psa.

A pełną gamę akcesoriów dla domowych zwierzaków znajdziecie w jednym z naszych NOWYCH PASAŻY.

Przejdź do produktu