Zapachy na wiosnę dla niej

perfumy dla niej

Przed nami Dzień Kobiet i to już całkiem niedługo. Na 8 marca oprócz tradycyjnego kwiatka można również obdarować ukochaną kobietę dodatkowym prezentem. Na pewno ucieszy się z nowego zapachu na wiosnę! Najczęściej na tą porą roku wybierane są zapachy o kwiatowej kompozycji. Zobacz nasze typy na wiosenne zapachy dla niej.

perfum na prezent

perfumy dla niej

1. Marc Jacobs Daisy Dream – woda toaletowa o nazwie „stokrotkowe marzenie” mówi już sama za siebie. To świeża kwiatowo-owocowa kompozycja zapachowa opakowana w uroczy, pastelowy flakonik.

2. Miss Dior Chérie to zapach Diora, którego twarzą od kilku sezonów jest znana aktorka Natalie Portman. Jest to kwiatowy zapach pobudzający zmysły, uwodzicielski. Spodoba się wszystkim młodym kobietom, które czują się sexy i potrafią cieszyć się chwilą.

perfumy dla niej

3. Chloe woda perfumowana o uroczym zapachu dla wyjątkowych kobiet. Uniwersalny zapach na każdą porę roku. W eleganckim flakoniku znajdziemy prawdziwą mieszankę kwiatowych zapachów: frezji, białej lilii, magnolii, peonii i płatków róży.

4. Lady Million Paco Rabanne zapach dla energicznych i odważnych kobiet. Na pewno nie można o nim powiedzieć, że jest subletalny – a wręcz przeciwnie! Główna nuta zapachowa to: biały miód.

Przejdź do produktu