Ślub

Męska moda ślubna

Męska moda ślubna na nowy sezon

Wbrew temu co widzicie na powyższym obrazku nie będziemy Was namawiać do zakładania do ślubu trampek. Chociaż oczywiście jest to oryginalny i ciekawy pomysł. Zwykle przed ślubem zdecydowaną większość uwagi poświęca się ślubnej stylizacji Panny Młodej, często zaniedbując wygląd Pana Młodego. Dziś mamy kilka porad dla Panów, którzy chcieliby stworzyć ciekawą i wyróżniająca się stylizację ślubną.

  • Niecodzienny krój garnituru może być jednym ze sposób na taką stylizację. Przykładem mogą być chociażby garnitury z szalowo ułożonymi klapami. Minusem jest to, że taki garnitur raczej nie będzie nadał się na inne niż nasz ślub okazje.
  • Dobrze dopasowana koszula to kolejny element, o którym powinieneś pamiętać. Jeśli do ślubu ubierasz muszkę zadbaj o to aby wybrać koszulę zakrywającą guziki i posiadającą specjalny lekko przedłużony kołnierzyk do muszki. Pamiętaj też o dopasowaniu koloru do sukni Panny Młodej, jeśli nie jest ona śnieżnobiała to nie wybieraj takiej koszuli bo suknia może wyglądać wtedy na brudną.
  • Kolor muszki to niby drobiazg, a może całkiem odmienić wygląda całej ślubnej stylizacji. Oczywiście nie namawiamy do noszenia kolorowych muszek ale ciekawie może się prezentować np taka z granatowym frontem i czarnym podkładem.
  • Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach, a jeśli chcesz zadbać o ciekawe dodatki to możesz pomyśleć na przykład o spinkach do mankietów lub wybraniu skarpetek i sznurówek do butów w kolorze muszki.

A modne garnitury do ślubu i nie tylko możecie obejrzeć NA TEJ STRONIE.

Męska moda ślubna na nowy sezon
5 (100%) 2
Czytaj więcej
młynki Peugeot

PEUGEOT młynki do przypraw na prezent

Niewątpliwie francuska marka PEUGEOT kojarzy się wszystkim z popularnymi samochodami, jednak nie każdy wie, że produkują oni także luksusowy sprzęt kuchenny. Przede wszystkim drobne akcesoria do wina, sztućce oraz ekskluzywne młynki do przypraw. Ciekawostką jest iż sprzęty domowe firma Peugeot produkuje już od 1858 roku, natomiast w Polsce pojawiły się dopiero kilka lat temu. Młynki marki Peugeot cenione są głównie za eleganckie wykonanie i wysoką jakość. Stylowy młynek do przypraw to też doskonały pomysł na prezent ślubny dla przyszłej pary młodej. Młynki dostępne są minimalistycznym oraz nowoczesnym stylu.

młynki do przypraw

PEUGEOT młynki do przypraw na prezent
5 (100%) 2
Czytaj więcej
Wojas buty

Wojas kolekcja na 25-lecie

Polska marka obuwnicza Wojas w tym roku obchodzi swoje 25 lecie istnienia. Początki sięgają 1990 roku, kiedy to w miejscowości Nowy Targ Wiesław Wojas postanowił rozpocząć produkcję butów. W tym roku również otworzył swój pierwszy salon firmowy. W pierwszym roku istnienia udało im się uszyć ponad tysiąc sztuk butów. Z roku na rok rosła popularność marki i obecnie butiki Wojas mieszczą się w największych galeriach handlowych w Polsce. Na sezon wiosna lato 2015 marka Wojas przygotowała niezwykle bogatą ofertę męskich i damskich butów oraz torebek. Najnowszy katalog Wojas podzielony został na zestawy kolorystyczne. W ofercie wiosenno-letniej znaleźć można przede wszystkim eleganckie szpilki, botki, wygodne baleriny a także sandały. Z kolorów dominują: jasne beże, biel, ciepłe brązy a także czerwienie oraz granaty.

baleriny Wojas

buty na słupku

Wojas szpilki 2015

wojas buty

buty wojas

Wojas kolekcja na 25-lecie
5 (100%) 1
Czytaj więcej
Robot sprzątający

Prezent na ślub – robot sprzątający

Roboty sprzątające pojawiły się na polskim rynku już kilka lat temu jednak ze względu na swoją wysoką cenę były traktowane raczej jako ciekawostka. Jednak wraz z postępem technologicznym cena takich robotów sukcesywnie spada, dzięki czemu coraz częściej pojawiają się ona w naszych domach. Czy jednak jest taki robot odkurzacz?

Robot sprzątający porusza się samodzielnie po naszym mieszkaniu odkurzając podłogi, dywany itd. Roboty takie mają zamontowane specjalne sensory pozwalające im na omijanie przeszkód i wytyczenie takie trasy aby posprzątać cały pokój. Do nas należy tylko zadbanie o to by urządzenie było naładowane oraz wyczyszczenie pojemnika z kurzem i śmieciami sprzątniętymi z podłogi. Taki robot sprzątający to całkiem ciekawa propozycja na przykład na prezent na ślub dla Młodej Pary, która jest zapracowana i nie ma czasu na sprzątanie. Robota można włączyć i wyjść z domu lub zająć się czymś innym, a całe sprzątanie odbędzie się bez naszego udziału. Takie automatyczne odkurzacze znajdziecie na przykład na stronie jednego z największych polskich sklepów z AGD.

Prezent na ślub – robot sprzątający
5 (100%) 1
Czytaj więcej