Ubrania do jogi – Curare Yogawear

Curare Yogawear

Joga to wywodzący się z Indii system filozoficzny zakładający ścisły związek ducha z ciałem. Według tradycyjnych zasad jogi odpowiednie treningi ciała, połączone z duchową dyscypliną mogą doprowadzić do poznania natury rzeczywistości. Obecnie praktycznie na całym świecie joga stała się przede wszystkim aktywnością fizyczną, którą uprawiają miliony osób.

Ubrania do ćwiczenia jogi

Jogę uprawia się zwykle na boso, a do treningu konieczna będzie nam pełna swoboda ruchów i komfort. Zwykłe ubrania sportowe, zaprojektowane zostały z myślą o raczej nieco innych rodzajach ćwiczeń jak bieganie czy trening siłowy i nie zawsze sprawdzą się w przypadku jogi. Dlatego też powstało kilka marek czy kolekcji oferujących ubrania zaprojektowane od początku do końca z myślą o uprawianiu jogi.

Curare Yogawear

Curare Yogawear to właśnie jedna z firm, w której ofercie znajdziecie zarówno damskie jak i męskie kolekcje ubrań do ćwiczenia jogi. Aktualnie Curare Yogawear oferuje 3 damskie kolekcje: Flow Collection, Breath Collection oraz Organic Collection, w której ubrania uszyte zostały z całkowicie organicznych materiałów. Co ciekawe marka ta oferuje również odzież do jogi dla mężczyzn. A jeśli chcecie zobaczyć ubrania Curare Yogawear z ostatniej kolekcji to zapraszamy do kliknięcia linka poniżej.