Myszka dla gracza Razer Naga Hex

Myszka dla gracza Razer Naga Hex

Rozwój eSportu czyli dyscypliny dla profesjonalnych graczy w gry komputerowe sprawił, że na rynku zaczęły pojawiać się specjalistyczne myszki i klawiatury, zaprojektowane tak aby zwiększać osiągi w poszczególnych grach. Chyba najbardziej znanym producentem tego rodzaju sprzętu dla graczy jest firma Razer, w które ofercie znajdziecie między innymi właśnie myszki, klawiatury czy specjalne podkładki dla graczy.

Razer Naga Hex

Razer Naga Hex to model profesjonalnej myszki dla graczy zaprojektowany z myślą o grach MOBA. Rozmieszczenie poszczególnych klawiszy na myszce Naga było konsultowane z najbardziej znanymi graczami League of Legends czy DOTA 2. Mysz posiada z boku dodatkowe 6 klawiszy obsługiwane kciukiem, a kształt całego urządzenia zaprojektowany został z myślą o maksymalnej ergonomii i dopasowaniu do dłoni. W zestawie z myszką Razer Naga Hex znajdują się także specjalne, wymienne podkładki, które pozwalają na dopasowanie myszy do rozmiaru naszej dłoni.

Współpraca z Razer Synapse 2.0

Myszka dla graczy Razer Naga Hex współpracuje również ze specjalną aplikacją Razer Synapse 2.0. Dzięki niej wszystkie ustawienia osobiste myszki możecie zapisać w chmurze, a następnie skorzystać z nich na dowolnym komputerze, bez konieczności ponownej konfiguracji.

Przejdź do produktu