Zegarek Polar M400

Zegarek Polar M400

Polar M400 to więcej niż tylko zegarek do biegania, to monitor aktywności który towarzyszy nam nie tylko w trakcie treningów ale także w czasie wykonywania zwykłych, codziennych czynności. Znajdujący się w zegarku Polar komputer mierzy między innymi ilość spalonych w czasie ćwiczeń kalorii, intensywność treningów itd.

Polar M400

Zegarek Polar M400 pozwala na pełną kontrolę różnego rodzaju treningów. Dzięki zastosowaniu dodatkowego czujnika, monitorującego nasze tętno, zegarek Polar sprawdzi się nie tylko przy bieganiu (wbudowany GPS) ale również w trakcie treningów siłowych, pływania, treningów kolarskich czy po prostu spacerów lub prac w ogrodzie.

Zegarek Polar M400 monitoruje także naszą dzienną aktywność dbając o to, abyśmy nie siedzieli za długo w miejscu. Wszystkie dane zapisane w zegarku tej fińskiej marki możecie w bardzo prosty sposób zsynchronizować z aplikacją Polar Flow dostępna zarówno na komputerach jaki i urządzeniach mobilnych typu smartfon czy tablet.

A jeśli chcecie zapoznać się z pełną listą funkcji oferowanych przez zegarek Polar M400 to zapraszamy do przejścia na stronę produktu.

Przejdź do produktu