Zabawki

zabawki-do-kapieli

Zabawki do kąpieli dla niemowlaków

Kąpiel to dla niemowlaków ważny zabieg higieniczny ale często również relaksująca czynność, pozwalająca na stworzenie dodatkowe więzi z rodzicami. Wiele niemowlaków czerpie z kąpieli mnóstwo radości, środowisko wodne było dla nich bowiem naturalne przez kilka miesięcy w brzuchu matki. Zabawki do kąpieli to świetna opcja zarówno dla dzieci, które lubią się kąpać jak i dla niemowlaków, które za kąpielami nie przepadają. W przypadku tych pierwszy kąpiel będzie jeszcze większą zabawą, a ruszające się i strzelające wodą zabawki będą dostarczały dodatkowych bodźców rozwojowych. W przypadku dzieci, które kąpieli nie lubią zabawki takie mogą odwrócić ich uwagę i sprawić że maluchy pokochają pluskanie w wannie.

Zabawki kąpielowe Fisher Price

Zabawek kąpielowych dla niemowlaków nie mogło zabraknąć w ofercie marki Fisher Price. Widoczny na zdjęciu zestaw do kąpieli to jedna z tańszy tego rodzaju zabawek oferująca jednak wiele możliwości. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia i składa się z aż 6 zabawek, które można łączyć na różne sposoby. Część zabawek możemy przymocować do ściany wanny, na odpowiednim dla dziecka poziomie, a inne służą do nalewania czy cedzenia wody. Po zakończonej kąpieli zabawki wystarczy opłukać i odłożyć do osuszenia.

Zabawki do kąpieli dla niemowlaków
5 (100%) 1
Czytaj więcej
szczeniaczek-uczniaczek

Zabawki dla niemowlaka – Fisher Price Szczeniaczek Uczniaczek

W okresie przedświątecznym wielu z nas szuka zabawek na prezent dla dzieci w różnym wieku. Często jednak trudno nam się odnaleźć w gąszczu dostępnych produktów. W czasie tego gorącego zakupowego okresu przedstawimy Wam kilka propozycji na prezenty dla dzieci w różnym wieku. A dziś zabawka, którą możecie z powodzeniem kupić dla niemowlaka już od 6 miesiąca życia. A jest to Szczeniaczek Uczniaczek sprawdzonej firmy Fisher Price.

„Poziomy nauki” – zabawki rosną razem z dzieckiem

Nowy Szczeniaczek Uczniaczek to ulepszona wersja klasycznej, znanej zabawki Fisher Price. Nowością jest technologia „Poziomy nauki”, która sprawia że zabawka „rośnie” wraz z dzieckiem i oferuje mu coraz bardziej rozwijające i dopasowane do jego wieku zabawy. W zabawce Szczeniaczek Uczniaczek znajdziecie 3 poziomy zabawy. Dla 6 miesięcznego dziecka jest to odpowiadanie dźwiękami i słowami na dotykanie zabawki. Dzieci w wieku jednego roku Szczeniaczek Uczniaczek zachęca do wykonywania prostych zadań. Natomiast starszym dzieciom od 18 miesiąca życia oferuję pobudzającą wyobraźnię zabawę w naśladowanie. Tak więc kupując taką zabawkę dla półrocznego dziecka zapewnicie mu zabawę na długie miesiące. A w związku z przedświątecznym okresem zabawka dostępna jest aktualnie w promocyjnej cenie, którą możecie sprawdzić klikając w znajdujący się poniżej odnośnik.

Zabawki dla niemowlaka – Fisher Price Szczeniaczek Uczniaczek
5 (100%) 1
Czytaj więcej
znikopis

Prezent dla 3 latka – Znikopis

Znikopis to zabawka, którą wielu z Was może pamiętać jeszcze ze swojego dzieciństwa. Jest to specjalna tabliczka zaopatrzona w rysik, którym możemy po niej rysować. Wykonany rysunek możemy usunąć jednym ruchem robiąc miejsce na kolejne dzieło. Znikopis może służyć nie tylko do rysowania, będzie to także świetna pomoc do nauki pisania czy liczenia. Jest to zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od lat 3, jeśli więc szukacie prezentu dla czy 3 czy 4 latka to zapraszamy do sklepu. Ze względu na swoją niewielką cenę znikopis może być drobnym upominkiem na Mikołajki lub nawet prezentem, który kupujemy dziecku bez okazji. Widoczny na zdjęciu znikopis wykonany jest z dobrej jakości plastiku w żywych kolorach. Pole do rysowania ma wymiary 10 x 14 cm, zabawka posiada również wygodny uchwyt, dzięki któremu dziecko może ją ze sobą zabrać do samochodu czy na spacer.

Prezent dla 3 latka – Znikopis
5 (100%) 1
Czytaj więcej
zabawki-fisher-price-ucz-sie-i-smiej

Zabawki Fisher Price Ucz się i śmiej

Zabawki z serii „Ucz się i śmiej” to jedna z najnowszych propozycji firmy Fisher Price. Są to zabawki stworzone na wzór przedmiotów występujących na co dzień w domu jak umywalka, torba na zakupy, pianino itd. Dzięki temu dzieci mogą poznawać otaczający je świat w bezpiecznym i znanym sobie środowisku. A im bardziej komfortowo czuje się dziecko tym będzie bardziej otwarte na zabawę i będzie szybciej uczyć się nowych rzeczy.

Fisher Price Poziomy nauki

Kolejną innowacją wprowadzoną przez tego producenta zabawek są tak zwane Poziomy nauki. Wybrane zabawki „rosną” wraz z dzieckiem oferując wraz z rozwojem malucha kolejne poziomu, coraz bardziej złożonej zabawy. Dzięki temu dziecko szybko nie nudzi się zabawką i będzie mogło dłużej korzystać z jej walorów edukacyjnych. Zabawki z Poziomami nauki przeznaczone są dla dzieci już od 6 miesiąca życia. A wybrane zabawki Fisher Price z serii „Ucz się i śmiej” znajdziecie klikają w poniższy odnośnik.

Zabawki Fisher Price Ucz się i śmiej
4 (80%) 1
Czytaj więcej
kapielowe-zabawki-fisher-price

Zabawki do kąpieli Fisher Price – Kąpielowy Tomek

Kąpiel to dla małych dzieci nie tylko zabieg higieny codziennej ale również okazja do rozwoju, zabawy i zacieśnienia więzi z rodzicami. W ofercie najbardziej zaufanych i popularnych producentów zabawek dla maluchów, znajdziecie specjalnie zaprojektowane do tego celu zabawki kąpielowe. Nie zabrakło ich również w ofercie firmy Fisher Price, a jedną z najczęściej wybieranych tego rodzaju zabawek jest Kąpielowy Tomek, stworzona na podobieństwo bohatera bajki Tomek i przyjaciele.

Zabawka kąpielowa Fisher Price

Kąpielowy Tomek to wesoły parowóz, znany dzieciom z bardzo popularnej kreskówki. W wersji kąpielowej Tomka przyczepiamy do ściany wanny za pomocą specjalnych przyssawek. W komplecie są również dwa wagoniki za pomocą których dziecko nabiera wody i wlewa od góry. Płynąca przez parowóz woda porusza oczami Tomka i specjalnym obrotowym elementem. A więcej o tej zabawce do kąpieli przeczytacie na stronie sklepu.

Zabawki do kąpieli Fisher Price – Kąpielowy Tomek
5 (100%) 1
Czytaj więcej
garnuszek-na-klocuszek

Zabawki dla niemowlaków – Garnuszek na Klocuszek

Amerykańska firma Fisher Price zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości zabawek i akcesoriów dla dzieci już od lat 30 tych XX wieku. Przez prawie 90 lat swojej działalności miliony zabawek Fisher Price trafiły w ręce dzieci na całym świecie, a niektóre produkty czy serie stały się kultowe. Jednym z ostatnich osiągnięć firmy jest wprowadzenie zabawek w technologii „Poziomu nauki”, które wraz ze wzrostem i rozwojem dziecka zmieniają swoje treści edukacyjne.

Garnuszek na klocuszek

Zabawki dla najmłodszych dzieci, w wieku 6 miesięcy do 2 lat, były zawsze jednym ze sztandarowych produktów Fisher Price. A jedną z najpopularniejszych zabawek dla tego przedziału wiekowego jest już od kilku lat właśnie Garnuszek na Klocuszek. Jest to zabawka oparta na prostej i znanej od dawna zasadzie. Dziecko musi dopasować klocki i odpowiednim kształcie do otworów i rzucić je do garnuszka. Jest to jednak interaktywna zabawka edukacyjna i za każdym razem garnuszek nagrodzi dziecko wesołym śmiechem czy komunikatami mówiącymi o kształcie danego klocka. Starsze dzieci, dzięki tej zabawce, mogą się również uczyć cyferek, gdyż garnuszek mówi jakie cyfry znajdują się na poszczególnych klockach. Jeśli więc szukasz zabawki dla dziecka w wieku od 6 do 24 miesiąca to zapraszamy do przejścia na stronę sklepu i sprawdzenia aktualnej ceny tej zabawki.

Zabawki dla niemowlaków – Garnuszek na Klocuszek
5 (100%) 1
Czytaj więcej
Klocki LEGO Duplo

Klocki LEGO Duplo

Klocki LEGO to jedna z najbardziej rozpoznawalnych zabawek na całym świecie. Te pochodzące z Danii klocki towarzyszą małym budowniczym już od ponad 80 lat. A dla zobrazowania sukcesu tej firmy możemy podać, że w 2010 roku firma LEGO posiadała aż 70% udziału w światowym rynku klocków. Oznacza to, że każdego roku klockami LEGO bawi się około 400 milionów ludzi na całym świecie.

LEGO Duplo

Duplo to seria klocków przeznaczonych dla dzieci w wieku od 1,5 do 5 lat. Klocki te są mniej więcej dwa razy większe niż standardowe klocki LEGO dzięki czemu idealnie nadają się do zabawy dla małych dzieci, ułatwiając im konstruowanie przeróżnych budowli. Zabawa takimi klockami przede wszystkim rozwija kreatywność, dzieci bawią się klockami w różnych kolorach i kształtach i poznają sposoby ich łączenia. Wspólna zabawa klockami z przyjaciółmi pomaga również w rozwoju umiejętności społecznych i grupowych. A kilkadziesiąt wybranych zestawów klocków LEGO Duplo możecie znaleźć klikając w poniższy link. Zapraszamy do odwiedzenia tej galerii jeśli szukacie prezentu dla kilkuletniego dziecka.

Klocki LEGO Duplo
5 (100%) 2
Czytaj więcej
Zestaw klocków Geomag

Zestaw klocków Geomag

Geomag to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, na rynku zabawek edukacyjnych. Klocki magnetyczne Geomag powstają w Szwajcarii dzięki czemu są w pełni dostosowane do restrykcyjnych norm bezpieczeństwa i jakości obowiązujących w Unii Europejskiej. W każdym zestawie klocków Geomag znajdziecie magnetyczne pałeczki oraz niklowe kulki, które dzięki sile przyciągania możecie łączyć w różne, fantazyjne, przestrzenne konstrukcje.

Klocki Geomag uczą dzieci myślenia przestrzennego i rozwijają kreatywność oraz wyobraźnie. W prezentowanym tutaj zestawie pałeczki zostały dodatkowo pokryte świecącym w ciemności tworzywem co daje dodatkowy, ciekawy efekt. Wybierając klocki magnetyczne Geomag na prezent dla dziecka weźcie pod uwagę, że zawierają one małe elementy, w związku z czym są rekomendowane dla dzieci powyżej 3 roku życia. A więcej o tym zestawie dowiecie się klikając link poniżej.

Zestaw klocków Geomag
5 (100%) 2
Czytaj więcej
Piaskownice ogrodowe

Piaskownice ogrodowe

W końcu nadeszła wiosna, a wraz z nią sezon zabaw i rozrywek na świeżym powietrzu. A jedną z ulubionych, dziecięcych zabaw jest oczywiście budowa zamków i innych fantastycznych konstrukcji z piasku. Jeśli więc dysponujecie ogrodem lub działką, idealna dla Waszych maluchów może być piaskownica ogrodowa. Są to zwykle wykonane z tworzywa sztucznego piaskownice, które wystarczy napełnić piaskiem. Dobrze również żeby piaskownica zaopatrzona była w pokrywę, która po skończonej zabawie uchroni piasek przed zjawiskami atmosferycznymi i zwierzętami jak koty czy psy. Piaskownice ogrodowe oferuje obecnie kilku różnych producentów zabawek, między innymi Simba, Smoby czy Little Tikes. A kilka wybranych piaskownic możecie obejrzeć klikając w znajdujący się poniżej link.

Piaskownice ogrodowe
5 (100%) 1
Czytaj więcej
Strona 1 z 3123