Zegarki

Smartwatch Sony 2 Silicon Black

Smartwatch Sony 2 Silicon Black

Smartwatch to więcej niż zegarek, to zaawansowany technologicznie gadżet, który oprócz podawania czasu pełni również szereg innych funkcji, opartych głównie na łączności z naszym smartfonem. Za pomocą smartwatcha możemy wygodnie odbierać czy odrzucać połączenia, korzystać z różnych aplikacji czy monitorować nasze postępy w treningach sportowych. 2 Silicon Black to propozycja marki Sony plasująca się mniej więcej na średniej półce cenowej wśród smartwatchy. Jest to zegarek przeznaczony do smartfonów z systemem Android, posiada przekątną 1.6 cala i wszystkie wymienione wyżej funkcje. Dodatkowo zegarek jest wodoodporny możecie więc z niego korzystać również w trakcie deszczu. Smartwatch ten cechuje się również bardzo wydają baterią, która może pracować bez ładowania nawet przez 4 dni. A pełną specyfikację techniczną zegarka Sony 2 Silicon Black znajdziecie pod poniższym odnośnikiem.

Smartwatch Sony 2 Silicon Black
4.75 (95%) 4
Czytaj więcej
Zegarki damskie Timex

Zegarki damskie Timex

Firmę Timex możecie kojarzyć z zegarków z charakterystyczną, fluorescencyjną, podświetlaną tarczą. To właśni ta firma opatentowała ten wynalazek i stosowała go w wielu kultowych modelach swoich zegarków. Oczywiście nie wszystkie zegarki Timex posiadają taką podświetlaną tarczę, a w kolekcjach tej firmy znajdziecie również piękne damskie zegarki, które można wręcz porównać do biżuterii.

Świat mody już nie raz pokazał, że zegarek to nie tylko czysto użytkowy przedmiot. Dobrze dobrany zegarek może być także świetnym dodatkiem do modowych stylizacji. Idąc z duchem czasu firma Timex wzbogaciła swoją kolekcję damskich zegarków o różne piękne modele zarówno ze skórzaną jak i metalową bransoletą. Na uwagę zasługują także damskie zegarki Timex w stylu retro nawiązujące do mody lat 80-tych czy 90-tych. Kolekcję zegarków tej marki znajdziecie także w naszym pasażu z prezentami.

Zegarki damskie Timex
4 (80%) 1
Czytaj więcej