Zwierzęta

luposan-tabletki-dla-psow

Luposan – tabletki dla psów

Dla wielu posiadaczy psów, kotów i innych domowych zwierzaków, własny pupil staje się członkiem rodziny. Chcemy więc aby jak najdłużej cieszył się dobrym zdrowiem i pozostał z nami na lata. A jednym z problemów, który stosunkowo często dotyka wiele ras psów są problemy ze stawami.

Tabletki na stawy dla psów

Jeśli Twój pies należy do grupy szczególnie narażonej na problemy ze stawami warto zadbać o to wcześniej i zastosować odpowiednie leki lub suplementy diety. Jednym z najpopularniejszych środków na stawy dla psów jest Luposan. Są to tabletki oparte na wyciągach roślinnych oraz suszonym ekstrakcie z małż nowozelandzkich „Perna Canaliculus”, które zawartość wynosi w Luposanie aż 40%. Te tabletki dla psów wzmacniają chrząstki i ilość mazi stawowej, a także podwyższają elastyczność tkanki stawowej. Zapraszamy na stronę produktu, gdzie znajdziecie dokładne informacje na temat tego jakie grupy psów są szczególnie narażone na schorzenia związane ze stawami.

Luposan – tabletki dla psów
5 (100%) 1
Czytaj więcej
kong-wobbler-snackball-zabawka-dla-duzego-psa

Kong Wobbler Snackball – zabawka dla dużego psa

Kong to jedna z najbardziej popularnych zabawek dla psów. Różnią się one rozmiarami, kształtami i kolorami zasada działania jest jednak zawsze taka sama. We wnętrzu zabawki typu kong umieszcza się psie przysmaki, które dzięki otworom mogą wypaść na zewnątrz w trakcie zabawy. Psy czując przysmak bawią się zabawką starając się wydobyć smakołyki za zewnątrz. Zabawa taka potrafi zaabsorbować psa nawet na kilka godzin jest to więc idealne rozwiązanie dla kogoś kto musi zostawić swojego pupila na dłuższy czas w domu.

Zabawka dla dużych i średnich psów

Zabawka Kong Wobbler Snackball, ze względu na swoje rozmiary, przeznaczona jest dla dużych i średnich psów. Jeśli chcesz kupić tą zabawkę dla swojego pupila lub na prezent dla psa znajomych, upewnij się, że waży on więcej niż 11 kg. Mniejsze psy mogą mieć problem z wydobyciem smakołyków z tak dużej zabawki kong. A wymiary Kong Wobbler Snackball oraz dokładniejsze informacje na temat tej zabawki dla psów znajdziecie na stronie sklepu.

Kong Wobbler Snackball – zabawka dla dużego psa
4 (80%) 1
Czytaj więcej
Drapak dla kota

Drzewko dla kota drapak szaro – biały

Mierzący ponad 2,5 metra drapak dla kotów to istne, kocie wesołe miasteczko. Drapak posiada kilka poziomów tarasów, domków i drabinek, na których kot może bawić się lub wypoczywać. Cały drapak pokryty jest miękkim, welurowym materiałem oraz specjalnymi sznurkami które pozwalają kotu na zabawę i ostrzenie pazurów. A dzięki zakupowi drapaka możemy uchronić przed uszkodzeniami meble i tapety w domu. Dzięki swoim rozmiarom i solidnej podstawie ten model drapaka świetnie sprawdzi się również w domu, w którym jest więcej niż jeden kot. Część elementów jest dodatkowo obrotowa, dzięki czemu kształt całego drapaka możemy częściowo dopasować do naszego wnętrza i potrzeb naszego pupila.

Drzewko dla kota drapak szaro – biały
4.67 (93.33%) 3
Czytaj więcej
Szkolenie psa

Szkolenie psa Agility

Agility to zyskująca z roku na rok na popularności, dyscyplina sportu dla psów. Pies biorący udział w zawodach Agility musi przebyć specjalny tor przeszkód, przez który właściciel przeprowadza go komendami głosowymi lub gestami. Celem jest przebycie toru bezbłędnie i w jak najkrótszym czasie. Agility to dyscyplina zarówno dla psów rasowych jak i mieszańców i może byś świetnym sposobem na spędzenie czasu ze swoim pupilem. A każdemu kto chciałby spróbować swoich sił w szkoleniu swojego psa do zawodów Agility polecamy książkę „Szkolenie psa Agility”, której autorami są Viviane Theby i Michaela Hares. Więcej o książce dowiecie po przejściu na stronę produktu w naszym pasażu.

Szkolenie psa Agility
4.67 (93.33%) 3
Czytaj więcej
Zabawka dla psa Kong

Kong – zabawka dla każdego psa

Kong to uniwersalna zabawka, z której ucieszy się prawie każdy czworonożny przyjaciel. Działanie tego rodzaju zabawki jest bardzo proste, jest ona najczęściej wykonana ze sprężystych, łatwo odbijających się materiałów i posiada pustą przestrzeń wewnątrz. W środku umieszczamy przysmaki dla psa dopasowane do wielkości otworów tak aby nie wypadały one zbyt łatwo. Pies czuje umieszczone wewnątrz jedzenie i bawi się kongiem aby dostać się do ukrytego środka. Podrzuca zabawkę, popycha ją łapką, gryzie, wszystko aby dostać się do pysznego wnętrza. Taka zabawa może zająć psa na długi czas, a na rynku dostępne są zabawki kong o różnej wielkości i z przeróżnych materiałów. Wielkość i kształt zabawki musimy każdorazowo dopasować do rozmiarów naszego pupila tak aby kong był dla niego wygodny. Zabawka dla psa kong to idealne rozwiązanie jeśli musimy zostawić psa na dłużej samego, jeśli na przykład wychodzimy do pracy czy na imprezę.

Kong – zabawka dla każdego psa
4.6 (92%) 5
Czytaj więcej